10/05/2026
Bardzo dawno mnie tu nie było. Bardzo dużo pięknych rzeczy się wydarzyło w moim życiu które wypełniają mój czas. Fajnie było się oderwać. Fajnie zetrzeć kurz z aparatu. Fajnie spędzić czas z kumplem. Fajnie złapać parę kadrów o zapachu benzyny i błota. fajnie jest. Smacznego!
King of Nations Olszyna Motopark