26/05/2023
Wszystkim mamom, życzę jak najwięcej miłości, szczęścia, spokoju i cierpliwości- cierpliwości do nas... do dzieci, które przyprawiają czasem o kolejny siwy włos. Pamiętajcie, że nic nie dzieje się bez przyczyny i to dzięki Wam tutaj jesteśmy. ❤️
Łapanie takich kadrów było dla mnie niesamowitym doświadczeniem, a obserwowanie relacji między modelkami ze zdjęć pozwoliło mi docenić i poczuć wdzięczność za życie jakim zostałam obdarzona.
Doceńcie mamę jeśli jest obok czy znajduje się na drugim końcu świata. Doceńcie mamę za to, że jest i za to, że Wy tu jesteście. To najważniejszy prezent jaki możecie dać. Wdzięczność
Zapisy na sesję w wiadomości prywatnej. Pozwól sobie na taką magię ✨