27/09/2021
😉Jak Wam minęła niedziela?
🏔Pogoda tylko naszemu fotografowi się nie podobała 😁☀️
Mała zapowiedź sesji zdjęciowej - brawa dla moich dziewczyn za lekkość w wykonywaniu figur, za uśmiechy na twarzach, i za szczególną cierpliwość. ❤️ Nie możemy się już doczekać końcowego efektu i na pewno się z Wami podzielimy. 💪
💃Mam nadzieję, że moje nowe grupy będą gotowe na sesje już wiosną. 🌿🌸
⬇️⬇️⬇️Dziękujemy za zdjęcia, cierpliwość i niebanalne kadry::
https://www.facebook.com/promujfanpage
https://www.facebook.com/moyafotograf