29/06/2021
Jakiś czas temu wykonałem sesję narzeczeńską Karoliny i Łukasza, u których tydzień później byłem świadkiem na ślubie. Pobudka przed świtem opłaciła się: światło grało przepięknie, a i temperatura była dużo bardziej komfortowa niż w dzień. 🙂
Jeśli Wam się podoba, to zapraszam - też możecie mieć piękne, klimatyczne zdjęcia. 🙂