Kisała Fotografia

Kisała Fotografia Prowadzimy warsztaty fotograficzne ❤️ Naturalne sesje rodzinne. Zapraszamy :)
Ambasador marki SIGMA
www.kisalove.com
(1)

Pamiętam doskonale naszą pierwszą sesję z Julią. Miała wtedy 2 lata. Serio ! Minęło kilkanaście, a ja pamiętam masę szcz...
15/06/2026

Pamiętam doskonale naszą pierwszą sesję z Julią.
Miała wtedy 2 lata.
Serio !
Minęło kilkanaście, a ja pamiętam masę szczegółów z tego dnia.
Pamiętam ogród Pana Jerzego i jak go pytałem czy możemy tam wejść i zrobić kilka ujęć, a on z niesamowitą fascynacją opowiadał o swoich roślinach.
Pamiętam kadry.
No i pamiętam Julię.
Niech ktoś zatrzyma czas !

09/06/2026

Kisalove Zlot IV 🔥🔥🔥
To już historia. Pozostały zdjęcia, filmy, wspomnienia.
Ale nie tylko, bo to wydarzenie to bomba inspiracji.
Kilkadziesiąt osób o wspólnej pasji w jednym miejscu
przez 2 dni !!! Rozmowy i wymiana doświadczeń do rana.
Nowe znajomości. Pielęgnowanie starych przyjaźni.
Prelekcje. Sprzętowe wsparcie partnerów.
Pyszne jedzonko.
Wymaga to od nas półrocznych przygotowań, poświęceń, zaangażowania, ale dla tych ludzi warto ❤️
Na szczęście jest ! Bez niego byłoby dużo trudniej to ogarnąć 🔥
Jak co roku całość miała miejsce w cudownej przestrzeni na końcu świata czyli w
Całą gamę naszych ulubionych obiektywów uczestnicy mogli testować do woli dzięki
Dotykać i czuć fotografię można było dzięki
Zaplecze sprzętowe w postaci aparatów i obiektywów zapewnił sklep
Do woli można było testować błysk i światło ciągłe dzięki
Paski, torby i plecaki przywiózł .pl
Co roku zapraszamy osoby, które podzielą się swoim doświadczeniem. Opowiedzą. Zainspirują.
Tym razem była z nami królowa soszjali czyli
.fotograf 🔥
Swoją prelekcję o fotografii podczas porodów poprowadziła też Ania Wibig czyli 🔥
Sesję zdjęciową z cudowną poprowadziła ❤️
Jak co roku zagrał dla nas nasz ziom 🔥

Ja w pierwszy dzień pokazałem jak pracuję z parami i miałem swoją prelekcję 🙃

Dzięki wszystkim za obecność i ten czas ❤️
Z kim widzimy się na małym jubileuszu czyli Kisalove zlot V ?

Film jak zwykle od !
Dzięki Bro !!!

Niesamowite jest to, że mieszkają po drugiej stronie Polski, a byli u nas na sesji już drugi raz. Gdyby ktoś mi powiedzi...
07/06/2026

Niesamowite jest to, że mieszkają po drugiej stronie Polski, a byli u nas na sesji już drugi raz.
Gdyby ktoś mi powiedział parę lat temu, że tak to wszystko się potoczy to powiedziałbym żeby się puknął w głowę ;)
Jutro kolejna edycja naszych warsztatów !
(mamy po jednym miejscu na 11 06 i 30 06)
Już niebawem ruszają Letnie Meetingi Fotograficzne czyli cykl spotkań w 10 miastach w Polsce.
Wydarzenie organizowane przez GlareOne i nPhoto PL
A jednym z prelegentów będę ja :)
Nasz kalendarz na czerwiec jest już zamknięty.
Dopina się lipiec i sierpień !!! Jeśli zatem myślisz o sesji u nas w lato to jest ten czas żeby się odezwać :)

Siedzę i piszę. Piszę i siedzę. Piszę, siedzę, kasuję ;)Gdzieś pomiędzy życiem codziennym. Gdzieś pomiędzy sesjami z Wam...
03/06/2026

Siedzę i piszę. Piszę i siedzę. Piszę, siedzę, kasuję ;)
Gdzieś pomiędzy życiem codziennym.
Gdzieś pomiędzy sesjami z Wami, a warsztatami.
Gdzieś pomiędzy zbliżającymi się Letnimi Meetingami Fotograficznymi organizowanymi przez GlareOne i Nphoto, w których biorę udział jako prelegent.
Gdzieś pomiędzy testami obiektywów dla Sigmy.
Siedzę i piszę. Piszę i siedzę. Piszę, siedzę, kasuję ;)

Eliza i Mateusz

02/06/2026

16 lat !!!
To tyle ile trwała era napoleońska.
To tyle i trwały przygotowania i budowa kanału Sueskiego.

To też tyle ile jesteśmy z aparatami dla Was ❤️
16 lat temu młody chłopaczek postawił wiele na jedną kartę.
Tą kartą była fotografia, którą miał się zająć zawodowo.
Wtedy jeszcze nie wiedział, że podczas czwartego zlotu, który będzie organizował rok rocznie dla osób, które wcześniej przeszkoli jego nieślubna córka .katarzyna w tajemnicy przed nim nagra ten film.
Nie miał pojęcia też, że będzie ryczał jak bóbr gdy puści ten film podczas zlotu.
Dziękujemy Kasiu ❤️
Dziękujemy też wszystkim, którzy byli (są) przez te wszystkie lata.
Mocno wierzymy, że to co najpiękniejsze jeszcze przed nami
❤️

Są relacje, które buduje się słowami. Są też takie, które mieszczą się w spojrzeniu, mokrym nosie i merdającym ogonie
27/05/2026

Są relacje, które buduje się słowami.
Są też takie, które mieszczą się w spojrzeniu, mokrym nosie i merdającym ogonie

W tym poście znajdziesz kilka informacji odnośnie tego co u nas :) Po pierwsze to jeśli planujesz sesję u nas to nasz ka...
14/05/2026

W tym poście znajdziesz kilka informacji odnośnie tego co u nas :)
Po pierwsze to jeśli planujesz sesję u nas to nasz kalendarz kurczy się bardzo szybko. W tej chwili zapisujemy lipiec i sierpień i tam zostały pojedyncze terminy :)

Po drugie to zwolniły się 2 miejsca na nasze warsztaty !
08 06 2026 oraz 11 06 2026
Daj znać ! Może jedno z tych miejsc czeka właśnie na Ciebie

Został tydzień !!! Wydarzenie, do którego szykowaliśmy się długo ! Coroczny zlot dla fotografów, który organizujemy w cu...
10/05/2026

Został tydzień !!!
Wydarzenie, do którego szykowaliśmy się długo !
Coroczny zlot dla fotografów, który organizujemy w cudownym miejscu jakim jest Agro-Pustelnik

Co sprawia mi najwięcej problemów po 16 latach fotografowania ludzi ? Sprzęt ? Jakoś ogarniam. Z resztą od dawna uważam,...
08/05/2026

Co sprawia mi najwięcej problemów po 16 latach fotografowania ludzi ?
Sprzęt ? Jakoś ogarniam. Z resztą od dawna uważam, że nie gra on pierwszych skrzypiec.
Nawiązywanie relacji z klientem ?
Mniej lub bardziej, ale zazwyczaj się udaje.
Światło ? Ciągle się go uczę. Ale coś tam wiem.
Sprawienie by klient czuł się komfortowo w tej nie do końca komfortowej sytuacji ? To trudne na pewno, ale chyba w miarę dajemy radę.
Co zatem ?
To na pewno soszjal media.
Staram się żeby to wszystko było nasze. Nie naciągane. Szczere.
Staram się pisać z serca. Nie dlatego, że tak się teraz powinno.
Staram się pisać wtedy kiedy czuję. Nie kiedy powinienem żeby "karmić" algorytmy.
Potrafię być systematyczny w tym wszystkim.
Potrafię równie dobrze zniknąć na jakiś czas żeby złapać oddech.
Ale zniknąć też dlatego, że nie wiem co napisać.
Zniknąć, bo akurat nie czuję.
To trudne. Dla mnie chyba najtrudniejsze w całym tym zamieszaniu.
Zdjęć mamy do pokazania tony ! Serio. Chciałbym jednak, żeby każdej publikacji towarzyszyło parę słów, ale takich ode mnie.
Nie z chata. Nie takich wiecie ctrl C + ctrl V
:)
Jeśli przeczytałaś/przeczytałeś do końca to chciałem tylko dać znać, że w czerwcu zmieścimy jeszcze max 2 sesje (studio/plener/Wasz dom)
Więc jeśli planujesz spotkanie z nami w tym właśnie miesiącu to jest to ostatni moment żeby się odezwać :)
K

Adres

Jedlina Zdrój
Jedlina-Zdrój
58-330

Godziny Otwarcia

Poniedziałek 10:00 - 18:00
Wtorek 10:00 - 18:00
Środa 10:00 - 18:00
Czwartek 10:00 - 18:00
Piątek 10:00 - 18:00

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Kisała Fotografia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Kisała Fotografia:

Udostępnij

Kategoria