08/05/2026
Co sprawia mi najwięcej problemów po 16 latach fotografowania ludzi ?
Sprzęt ? Jakoś ogarniam. Z resztą od dawna uważam, że nie gra on pierwszych skrzypiec.
Nawiązywanie relacji z klientem ?
Mniej lub bardziej, ale zazwyczaj się udaje.
Światło ? Ciągle się go uczę. Ale coś tam wiem.
Sprawienie by klient czuł się komfortowo w tej nie do końca komfortowej sytuacji ? To trudne na pewno, ale chyba w miarę dajemy radę.
Co zatem ?
To na pewno soszjal media.
Staram się żeby to wszystko było nasze. Nie naciągane. Szczere.
Staram się pisać z serca. Nie dlatego, że tak się teraz powinno.
Staram się pisać wtedy kiedy czuję. Nie kiedy powinienem żeby "karmić" algorytmy.
Potrafię być systematyczny w tym wszystkim.
Potrafię równie dobrze zniknąć na jakiś czas żeby złapać oddech.
Ale zniknąć też dlatego, że nie wiem co napisać.
Zniknąć, bo akurat nie czuję.
To trudne. Dla mnie chyba najtrudniejsze w całym tym zamieszaniu.
Zdjęć mamy do pokazania tony ! Serio. Chciałbym jednak, żeby każdej publikacji towarzyszyło parę słów, ale takich ode mnie.
Nie z chata. Nie takich wiecie ctrl C + ctrl V
:)
Jeśli przeczytałaś/przeczytałeś do końca to chciałem tylko dać znać, że w czerwcu zmieścimy jeszcze max 2 sesje (studio/plener/Wasz dom)
Więc jeśli planujesz spotkanie z nami w tym właśnie miesiącu to jest to ostatni moment żeby się odezwać :)
K