13/01/2026
2016 challange w wersji paparazzi 😅
To był bardzo dobry czas ✌🏽
👇🏽‼️
😍
Powoli kończę zaległości imprezowo, ślubne - ojj to chyba najbardziej stresujący moment - obróbki jeszcze się uczę, a chce aby zdjęcia trafiały do Was duuużo szybciej.
Dziękuję za cierpliwość i zaufanie! 🥹❤️
Lubicie wracać do wspomnień w formie zdjęć? 🥰 Nie zwlekaj!
Już teraz zapraszam na sesje miłosne!
W końcu Walentynki tuż tuż ❤️🥹
Plan jest taki:
Dla wytrwałych🤪 - romantyczny zimowy plener, miły spacer a później kawa w kawiarni? 😍
Dla ciepłolubnych 🔥- sesja w studio 🥹
Jestem otwarta na propozycje. Mam również kilka inspiracji i mnóstwo pomysłów.
Zapraszam do kontaktu! 😍😍
P.S postanowienie noworoczne: Będę tutaj częściej, zapraszam również na Instagram : pochyliusz.foto 😅🙈