01/09/2019
Wczorajszego popołudnia udałem się na mecz "Klasy A".
Mecz wielkiej walki i ładnego rozgrywania piłką.
Skrzyszów zasłużenie zwycięża ✌
Kilka fotek z meczu. Pozdro https://drive.google.com/drive/folders/1y7e_qmXAYwT0HduaIlflrv86938F6rYJ?usp=sharing