12/06/2026
Piątek wieczór, a ja wracam wspomnieniami do ubiegłego piątku… ✨
Wesele Oli i Pawła było pełne emocji, uśmiechów i niezapomnianych momentów. Dziś zostawiam Wam małą zajawkę tego wyjątkowego dnia.
Dziękuję za współpracę w tym dniu
makeup
Jeśli marzycie o tym, by najważniejsze chwile Waszego ślubu zostały uwiecznione w naturalny i pełen emocji sposób – zapraszam do kontaktu. 🤍