09/06/2026
Rogoźnica I 07.06.2026
Ludmiła BR232-09 Captrain wraca luzem z Jaworzyny Śląskiej do Czerwieńska po imprezie "Diesel Fest 2026" organizowanej przez Muzeum Kolejnictwa. Lokomotywa minęła właśnie na biegu stację w Rogoźnicy i zajęła szlak do Jawora. Za sterami Ludmiły zasiada Łukasz Welter - Fotografia, którego Pozdrawiam ;)