Agnieszka Małek Photography

Agnieszka Małek Photography Z czułością fotografuję miłość

Och marcu, dałeś nadzieję, że zima zawsze sie kiedyś kończy 🌸✨A jak Wasz marzec? Też z taką radością w sercu przyjęliści...
02/04/2026

Och marcu, dałeś nadzieję, że zima zawsze sie kiedyś kończy 🌸✨

A jak Wasz marzec? Też z taką radością w sercu przyjęliście tą wiosnę ?🌿

____
Fotograf Lublin, fotograf na sesję rodzinną, sesja rodzinna Lublin, mama na swoim,

Podobno diabeł tkwi w szczegółach, a każda Panna Młoda uwielbia zwracać uwagę na detale w dniu swojego ślubu✨Zresztą, kt...
26/03/2026

Podobno diabeł tkwi w szczegółach, a każda Panna Młoda uwielbia zwracać uwagę na detale w dniu swojego ślubu✨

Zresztą, kto nie lubi tych wszystkich pięknych dekoracji i dodatków?✨

Mimo tego, że sama też je lubię to moim zdaniem to nie one tworzą cały klimat tego dnia, ale te wszystkie drobne ułamki chwil, które dzieją się pomiędzy Wami i Waszymi bliskimi tego dnia❤️

W moim reportażu ślubnym zawsze znajdzie się pokaźne miejsce na tego typu zdjęcia. Wierzę mocno, że to one przenoszą do tego dnia i do emocji jakie wtedy Wam towarzyszyły ❤️

Jesli czujesz, że Wasza historia też zasługuje na takie podejście - napisz do mnie 🧡


fotografnawesele

Panna młoda, fotograf na wesele, ślub w Lublinie, naturalne zdjęcia ślubne, wesele w Lublinie, ślubne dekoracje

Łatwo powiedzieć, że każdy ślub jest wyjątkowy, ale ja serio w to wierzę. W moim portfolio mam przekrój wesele od tych n...
16/03/2026

Łatwo powiedzieć, że każdy ślub jest wyjątkowy, ale ja serio w to wierzę. W moim portfolio mam przekrój wesele od tych na 6 osób jak i tych na 300.

I ja naprawdę wierzę w to, że każdy ślub jest wyjątkowy.
Duży ślub na 300 osób jest wyjątkowy.
Mały ślub na 30 osób jest wyjątkowy.

Ślub w wieku 22 lat i ten kilkanaście lat później też jest tak samo nie do podrobienia.

Wesele z dużym budżetem jest ok i to robione własnymi siłami też jest ok.

Wesele organizowane w pałacu i to w siedlisku lub małej restauracji jest tak samo ok.

Wesele na którym są Wasze dzieci te małe i te większe też jest ok.

Każde jedno wesele jest tak samo piękne i ważne dla mnie✨

Dla mnie zawsze to jest jedna jedyna i wyjątkowa historia do opowiedzenia.
Bo Wasza.
Nie ma drugiej takiej.
Serio.

Zawsze podchodzę z takim samym szacunkiem i zaangażowaniem do Waszych ślubnych historii.
Z otwartym sercem i głową.
Z czułością.

Dla mnie to są zawsz bliskie historie do opowiedzenia.
I za każdym razem czuję się na maksa wdzięczna, że mogę ten dzień uwiecznić!

Pamiętajcie, że to Wasze święto.
Na Waszych zasadach.
Z najbliższymi ludźmi z którymi ten dzień chcecie świętować.
Nie dajcie sobie wmówić, że Wasza wizja powinna być inna od tej do której Was ciągnie całym sercem. ❤️✨

A potem dajcie znać jeśli potrzebujecie fotografa, który umie spojrzeć na Was sercem i zobaczyć coś więcej niż tylko to co na zewnątrz❤️

Uwielbiam jak na sesje przychodzicie z wyszperanymi w necie, na pintereście jakimiś kadrami 🤭🥰Takie wiecie, wymarzone, i...
12/03/2026

Uwielbiam jak na sesje przychodzicie z wyszperanymi w necie, na pintereście jakimiś kadrami 🤭🥰
Takie wiecie, wymarzone, idealne.
I mi je pokazujecie.

Serio lubię to! ❤️

Bo potem próbujemy to bardzo często w jakiś sposób odtworzyć.

I mamy przy tym niemały ubaw, gdy nagle okazuje się, że z jakichś powodów nie da się odwzorować tego ujęcia dokładnie 1:1.

Bo wysokość ludzi na zdjęciu jest inna, bo ich proporcje są inne, bo warunki zewnętrzne są inne.

Ale ja się nigdy nie poddaję bo nie o perfekcję tu chodzi!
Wiecie dlaczego?

Bo ja sobie zawsze wtedy łapię to wszystko co dzieje się pomiędzy Wami na naszej sesji. ✨

A Wy nawet o tym nie wiecie 🤭✨
To te wszystkie próby buziaka, próby przytulasa w określony sposób. To Wasze wybuchy śmiechu, których nie da się podrobić!

W efekcie mamy w 100% naturalne i autentyczne zdjęcie, które przedstawia prawdziwie to co pomiędzy Wami.

Mamy po prostu fajną sesję z emocjami. I ja wiem, że do takich zdjęć będziecie wracać z uśmiechem.
Ot, cały mój sekret 😉

Tak było też właśnie na tej sesji. Z Gosią i Damianem próbowaliśmy zrobić jeden kadr a w efekcie powstało kilka innych przy tej okazji 🥰🤭



Zdjęcia rodzinne | fotograf dzieci Lublin | naturalne zdjęcia z dziećmi

08/03/2026

Abyśmy umiały od siebie nawzajem czerpać❤️
Inspirować się sobą, zachwycać, być dla siebie dobre i łagodne.

Z ogromnymi podziękowaniami dzisiaj dla wszystkich kobiet jakie kiedykolwiek stanęły przed moim obiektywem! Dziękuję Za inspirację, za Wasze piękno, za zaufanie 🌸❤️✨



• kobiece zdjęcia • kobieta • naturalne zdjęcia kobiece w Lublinie • kobiecy portret

07/03/2026

Pomyślałam, że dzień przed Dniem Kobiet to idealny czas na wrzucenie tutaj tej rolki nagranej podczas naszej sesji wizerunkowej.🌸✨

A musicie wiedzieć, że była to wspaniała sesja!
Dużo dobrej energii, zapału dziewczyn i ich zaangażowania. 💪

Dwie dziewczyny, które razem robią biznesy i idą po swoje. Nie tracąc przy tym siebie i swojego stylu. ✨

No ja wróciłam zainspirowana!
Ale to też pokazało mi, że kobiety w biznesie to nie tylko projekty i cele.

To też energia!
Energia z jaką idziemy do świata.✨
A my kobiety jesteśmy w tym całkiem niezłe 🌸

Dlatego z okazji Dnia Kobiet sobie i Wam życzę jak najwięcej innych inspirujących babeczek w swoim życiu ❤️

• sesja wizerunkowa • fotograf Lublin • sesja wizerunkowa kobieca • naturalna sesja fotograficzna • sesja biznesowa • luźna sesja biznesowa • rolka z sesji • filmowe rolki • naturalne zdjęcia biznesowe

Suknia ślubna uszyta przez mamę panny młodej ❤️Nie z katalogu, nie z salonu - ale prosto z serca. ✨Była totalnie przepię...
06/03/2026

Suknia ślubna uszyta przez mamę panny młodej ❤️
Nie z katalogu, nie z salonu - ale prosto z serca. ✨

Była totalnie przepiękna, a Michalina wyglądała w niej obłędnie. ✨

To właśnie takie rzeczy w Waszych historiach wzruszają mnie zawsze najbardziej ✨

• wesele • suknia ślubna • panna młoda • fotograf ślubny • ślubne inspiracje

Luty to miesiąc, gdzie spokojnie działałam sobie „w tle”. A równocześnie działając sobie na spokojnie, zrobiłam kilka wa...
04/03/2026

Luty to miesiąc, gdzie spokojnie działałam sobie „w tle”.

A równocześnie działając sobie na spokojnie, zrobiłam kilka ważnych dla mnie punktów z listy:
✨Dalsza część porządków w plikach.
✨Zamówiłam wreszcie nowe kartki jakie będą dołączane do Waszych paczek! Prokrastynowalam to tyle miesięcy, że naprawdę cieszę się, że mam to już za sobą. Będę teraz mogła czarować dalej te paczuszki dla Was 🥰❤️
✨Miałam bardzo inspirujące dla mnie sesje w studio. W tym wizerunkową kobiecą.
✨Całkiem nieźle szło mi bycie regularną na social mediach! Opublikowałam 2 rolki i 4 posty i zaczynam się w to powoli wkręcać 🤭

Równocześnie nie zapomniałam o dbaniu o siebie i swoich miłych artystycznych randkach i twórczym czasie, które mnie ładuje i inspiruje. Ulepiłam sobie kubek z gliny! Czeka mnie jeszcze jego malowanie🤭 Byłam na koncercie w Filharmonii z mamą, oglądałam dużo ładnych rzeczy w sklepie Bolesławca.

Marzec zapowiada się podobnie. To też ostatni tak spokojny miesiąc przed rozpoczęciem na dobre sezonu by potem razem z pojawieniem się kwitnących drzew ruszyć z impetem do pracy!🤭✨🌿

Fotograf w Lublinie/ fotograf na wesele / sesje wizerunkowe dla kobiet / naturalne sesje wizerunkowe / sesja ciążowa w Lublinie / fotograf Lublin / naturalne zdjęcia

Gdy jakiś czas temu wszedł trend na błyskanie lampami  podczas wesela, byłam przerażona. Dużo lamp, porozstawianych wszę...
21/02/2026

Gdy jakiś czas temu wszedł trend na błyskanie lampami podczas wesela, byłam przerażona.

Dużo lamp, porozstawianych wszędzie.
Najlepiej po jednej lampie w każdym rogu.
I wszystko ma błyskać i błyszczeć.
I widać ma być wszystkich.
I wszystko.
I to jedyna słuszna droga robienia zdjęć w trakcie wesela.

Cóż. Dłuuugo z tym walczyłam .
No bo nie czułam zupełnie tego klimatu błyskania.
No, ale przecież trzeba bo wszyscy tak robią.
Próbowałam. Serio próbowałam. Uczyłam się i efekt końcowy był zawsze nie taki jak chciałam.
Czegoś mi brakowało.

Musiało upłynąć trochę czasu zanim szczerze przed sobą samą powiedziałam, że … tych milion lamp to po prostu nie moja bajka.
Tyle.
I to nie jest ani lepsze ani gorsze.
To po prostu jest MOJE.

I teraz z odwagą mówię, że owszem błyskam lampą w trakcie wesela.
Ale jedną. I to wtedy gdy uznam za stosowne.

I mam wrażenie, że właśnie dzięki temu udaje mi się złapać ten niepowtarzalny klimat.
Emocje, ruch, życie.
I taką fotografię kocham robić!
I wtedy łapię wiatr w żagle i zatracam się w fotografowaniu. ✨

I właśnie takie zdjęcia z wesela ode mnie dostajecie ❤️
Nie według jednego szablonu, nie identyczne z każdego wesela, czasem będą to zdjęcia doświetlone lampą, czasem w lekkim półmroku. Możecie być pewni, że w całym reportażu będzie różnorodnie i klimatycznie.
A materiał jaki dostaniecie będzie po prostu o Was.
Takich jakimi Was widzę.
Z całym szacunkiem do Was i do Waszej historii. ✨

18/02/2026

A gdyby tak pokazać jaki jest Twój biznes i Twoja marka nie tylko za pomocą zdjęć, ale… krótkiego video? ✨

Takiego co pokaże Twój uśmiech, Twoją energię, Twój vibe z jakim podchodzisz do swojej pracy?

A do tego powstanie zupełnie „przypadkiem”, pomiędzy jednym ujęciem zdjęciowym a drugim? Bez dodatkowej spiny, stresu i wielkiego projektu pod tytułem „film reklamowy”. Może nieidealny, ale prawdziwy, który złapie klimat i chwyci za serce.
A w te klocki jestem dobra 💪
Serio! 🤭

Zresztą sama zobacz co zrobiłyśmy zrazem z Eweliną .kariery podczas naszej wizerunkowej sesji! ✨

Sesja wizerunkowa
Kobieca sesja wizerunkowa Lublin
Naturalne zdjęcia dla biznesu
Naturalne zdjęcia biznesowe
Rolka z sesji zdjęciowej

To był sierpniowy, upalny dzień. Żar lejący się z nieba. Elegancki zamek, suknia na widok której oczy mi zabłysły z zach...
11/02/2026

To był sierpniowy, upalny dzień.
Żar lejący się z nieba.
Elegancki zamek, suknia na widok której oczy mi zabłysły z zachwytu. ✨Cała rodzina krzątająca się podczas przygotowań w jednym miejscu.

I oni w tym wszystkim.
Magda i Bartek❤️

Szukali długo wymarzonego miejsca na swoje przyjęcie. A gdy już znaleźli stworzyli prawdziwą bajkową scenerię. ✨

To było wesele na ponad 200 osób! Pierwszy raz pracowałam z drugim fotografem (Ewa byłaś wspaniałym wsparciem!). I z całym gronem utalentowanych osób z całej Polski ❤️

Rodzinne przemówienia, dużo czułości, tata mający własny blok muzyczny w trakcie wesela, przyjaciele rodziny, mnóstwo, mnóstwo ludzi. ✨🌸

Wyobrażacie sobie składanie życzeń trwające ponad 2 godziny? ;) Serio! Najdłuższy czas w mojej całej fotograficznej historii. Co pokazuje tylko jak ważni dla pary młodej byli goście i jak bardzo chcieli poświęcić chociaż chwilę na rozmowy z każdym. ❤️

To była czysta radość i piękno tego dnia dla moich oczu i serca❤️

Fotograf na wesele
Wesele w Lublinie
Fotograf na ślub
Ślub
Panna młoda
Ślub w Lublinie
Ślub na zamku

09/02/2026

Dziś chciałam Wam pokazać jak wygląda moja praca z zewnątrz vs efekty mojej pracy, gdy patrzę na Was swoimi oczami i sercem. ✨

Czyli odrobina magii jaką sami tworzycie na naszych sesjach. Ja pozwalam Wam po prostu poczuć się swobodnie ❤️🌸

Dziękuję za ujęcia ❤️ i za gościnę wśród Twoich pięknych kwiatów 🌸

Adres

Zamkowa 1
Janów Podlaski
21-505

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Agnieszka Małek Photography umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Agnieszka Małek Photography:

Udostępnij