02/02/2026
Mróz szczypał w policzki, śnieg skrzypiał pod butami, a pod śniegiem lodowisko. Ale co tam... Rodzice zapakowali dzieci i psa do auta i ruszyliśmy na foto-spacer do Balczewa.
Ewa, Łukasz, Filip, Leo i Beza.❄️🩵❄️
Tak właśnie wyglądają wspomnienia, które zostają na lata.
Zima nie odpuszcza. Jeśli chcielibyście takie zdjęcia w swoim albumie rodzinnym, zapraszam!