Szyszka Fotografia Natalia Guźlecka

Szyszka Fotografia Natalia Guźlecka Fotografia ślubna, reportażowa, rodzinna, dziecięca . Studio na terenie Inowrocławia tel.531986550
(2)

,, Ale ja nie umiem pozować…”Nie musisz wiedzieć, jak stanąć, gdzie patrzeć, co zrobić z rękami, nogami, brodą czy uśmie...
12/06/2026

,, Ale ja nie umiem pozować…”

Nie musisz wiedzieć, jak stanąć, gdzie patrzeć, co zrobić z rękami, nogami, brodą czy uśmiechem. Ja Ci to pokażę. Wszystko. Krok po kroku. Każdemu. Bez wyjątku.

Na tym zdjęciu właśnie robię to, co lubię najbardziej — pokazuję, tłumaczę i prowadzę. Czasem jednej osobie, czasem całej grupie.

Kilka lat doświadczenia nauczyło mnie jednego: każdy może dobrze wyglądać na zdjęciach. Naprawdę. Ja na prawdę w ludziach widzę piękne istoty. Przychodząc do mnie na sesje, macie możliwość zobaczyć siebie moimi oczami . Z mojej perspektywy.

To właśnie daje mi dziś swobodę i pewność podczas pracy — wiem, jak poprowadzić nawet najbardziej zestresowaną osobę tak, żeby po chwili powiedziała:
„Okej… to było dużo łatwiejsze, niż myślałem!”

Kto potwierdzi?

Wśród pachnących łąk i zieleni, niczym Ania z Zielonego Wzgórza, stoi dziewczynka o niezwykłej urodzie. Jej długie, mied...
10/06/2026

Wśród pachnących łąk i zieleni, niczym Ania z Zielonego Wzgórza, stoi dziewczynka o niezwykłej urodzie. Jej długie, miedziane włosy lśnią w promieniach słońca, a błękitne oczy kryją w sobie marzenia, ciekawość świata i odrobinę magii. Delikatna sukienka oraz kwiatowy wianek dodają jej subtelności i wdzięku, jakby była bohaterką opowieści, która na chwilę wyszła z kart ukochanej książki.

Anastazja w swoim kadrze jak z bajki.

*bajkowy opis, dla bajkowego zdjęcia ☺️

Czerwiec jest miesiącem tego CUDA, po środku zdjęcia
09/06/2026

Czerwiec jest miesiącem tego CUDA, po środku zdjęcia

Są chwile, których nie da się zatrzymać. Na szczęście czasem udaje się je sfotografować.Z okazji Dnia Dziecka życzę wszy...
01/06/2026

Są chwile, których nie da się zatrzymać. Na szczęście czasem udaje się je sfotografować.

Z okazji Dnia Dziecka życzę wszystkim najmłodszym, aby jak najdłużej zachowali w sobie tę niezwykłą radość, spontaniczność i wiarę, że wszystko jest możliwe - bo WSZYSTKO JEST MOŻLIWE.

Dziewczyny zabrały swoją mamę na sesję zdjęciową. Z tego co wiem - mamie prezent się bardzo podobał. Pamiątka cudowna. D...
31/05/2026

Dziewczyny zabrały swoją mamę na sesję zdjęciową. Z tego co wiem - mamie prezent się bardzo podobał. Pamiątka cudowna.

Dziękuję za zaufanie.

Takie sesję w super ofercie cenowej możecie zrealizować 7 czerwca w Balczewie. Więcej informacji w komenatrzu :)

Ładnie tu dziś ❤️
29/05/2026

Ładnie tu dziś ❤️

Niesamowite spotkanie, a dzięki temu niesamowita sesja. Relacja mama-syn, to jakaś magia
28/05/2026

Niesamowite spotkanie, a dzięki temu niesamowita sesja.

Relacja mama-syn, to jakaś magia

Dzień Mamy 🌸I może nie wszyscy tutaj wiedzą, ale sama nią jestem. Mam te szczęście być mamą trzech cudów, które kocham n...
26/05/2026

Dzień Mamy 🌸
I może nie wszyscy tutaj wiedzą, ale sama nią jestem. Mam te szczęście być mamą trzech cudów, które kocham nad życie.

Często słyszę: „Trójka dzieci w tak małym odstępie wieku? Dwie dziewczynki w wieku przedszkolnym? To musi być ogrom pracy”.
I tak — to jest dużo pracy. Bardzo dużo.
Ale jeszcze więcej jest radości, dumy i tych małych codziennych cudów, które dzieją się gdzieś pomiędzy zwykłym dniem, a wieczornym przytuleniem.

Nigdy wcześniej nie czułam w sobie tak ogromnej motywacji do życia, do przeżywania, do łapania chwil pełnymi garściami — jak wtedy, gdy zostałam mamą.
To właśnie dzieci nauczyły mnie zatrzymywać się na moment, patrzeć uważniej, odpuszczać sprawy mniej ważne i dostrzegać piękno w najprostszych rzeczach.

Dzieci są dla mnie darem. Cudem. Moją największą motywacją i sensem.
I myślę, że właśnie dzięki nim potrafię być dla Waszych dzieci spokojna, cierpliwa i wyrozumiała podczas sesji.
Bo każdego dnia uczę się tego od moich trzech najlepszych nauczycieli .

Moje cudowne 3xM—
I ja — ich mama, a Wasza Szyszunia od zdjęć ❤️

Jutro Dzień Mamy, a Vouchery w sprzedaży ;) ;) ;)Nie macie doświadczenia w sesjach ? Nie wiecie co robić? Jak pozować? S...
25/05/2026

Jutro Dzień Mamy, a Vouchery w sprzedaży ;) ;) ;)

Nie macie doświadczenia w sesjach ? Nie wiecie co robić? Jak pozować? Spokojnie... wykonałam setki sesji. Dzięki doświadczeniu w byciu fotografem, pokieruje Was podczas sesji tak, że zapiszę się ona w Waszej pamięci, jako miłe wspomnienie :)
A zdjęcia będą tego największym dowodem. Obiecuje !

Oliwia wygrała sesję z okazji Dnia Mamy,  ponieważ jej komentarz pod postem konkursowym zebrał najwięcej reakcji. Dzięku...
25/05/2026

Oliwia wygrała sesję z okazji Dnia Mamy, ponieważ jej komentarz pod postem konkursowym zebrał najwięcej reakcji.

Dziękuję, że byliście i to jeszcze tak pięknie przygotowani

Adres

Inowrocław
88-100

Telefon

+48561986550

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Szyszka Fotografia Natalia Guźlecka umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij

Kategoria