05/05/2026
Był taki moment, że czułam się bardziej obserwatorką niż uczestniczką… Ciągle z aparatem w ręku, łapałam ich świat, ale mnie w nim prawie nie było. Dziś już wiem, jak to jest ważne i pilnuję, żeby też być na zdjęciach. Nie tylko dzieci.
Dlatego tak bardzo lubię te moje sesje. Takie zwykłe, spokojne, bez spiny. Przytulacie się, śmiejecie, bawicie. Dzieci robią swoje, a Ty po prostu jesteś blisko.
I okazuje się, że naprawdę nie trzeba pozować. Nie trzeba „ogarniać dzieci”. Nie trzeba niczego udowadniać.
Wystarczy być. A potem zostają zdjęcia, na których jesteś dokładnie taka, jaką widzą Cię Twoje dzieci na co dzień. Czuła i kochająca.
I to są te kadry, do których się wraca. ❤
--------------------------------------------
Hej, jestem Grażka.
Fotografuję rodziny w Inowrocławiu i okolicach – od sesji ciążowych i noworodkowych po czułą fotografię dokumentalną, która łapie prawdziwe momenty z Waszego życia.
Jeśli czujesz, że to Twoja historia, zapisz się na sesję albo podeślij mój profil komuś, kto też marzy o takich zdjęciach.bentkowska.fotografia