04/07/2025
Plan był prosty: słońce, uśmiechy, piękne zdjęcia.
Rzeczywistość: ulewa, wiatr i czarne chmury nad głową. I to dosłownie….🫣🥹
Wieczór panieński Weroniki miał wyglądać zupełnie inaczej,ale pogoda postanowiła rzucić nam wyzwanie. Podjęłyśmy rękawice!💪
Czekałyśmy, czekałyśmy… aż nagle deszcz przestał padać na zaledwie kilkanaście minut. Możecie sobie wyobrazić naszą radość w tych minutach…😂😍
Nie będę ukrywać…dałam dziewczynom wycisk podczas okienka pogodowego 🫣
Było szybko, intensywnie, bez zbędnych „ustaw się jeszcze raz”.📸
Efekt? Kadry, które wyglądają jakby wszystko było zaplanowane co do minuty. A przecież to była czysta walka z czasem i deszczem. I chyba właśnie dlatego są tak wyjątkowe. ✨❤️
Kto z was miał podobne doświadczenia z pogoda na sesji? ☀️🌧️