06/12/2016
Czy jest tu ktoś chętny na sesję ? Zapraszam , więcej informacji w wiadomości prywatnej ! :* Pozdrawiam serdecznie :)
Witam . Zajmuje się fotografią od jakiegoś roku , amatorsko i z pasją :) Lubie to co robię cho?
Hoczew
Hoczew Koło Leska
38-604
Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Martyna Photography umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.