23/07/2023
Info!
Pragnę poinformować, iż od lipca 2022 nie współpracuje z Fabryka Klasyka - Rock in cabrio. Co za tym idzie wszelkie umowy podpisane na wynajem auta do ślubu są nieważne. Nie podpisywałam osobiście żadnej z nich.
Nie wyrażam zgody na korzystanie moich danych firmowych czy też prywatnych.
Niestety wiem, że takie coś ma miejsce dlatego nie biorę odpowiedzialności jeśli coś się wydarzy.
Proszę o o udostępnianie posta.
Dziękuję.