20/01/2026
Nie zawsze jest łatwo. Czasem za głośno, czasem zmęczenie bierze górę.. Ale wiem jedno - dzieci rosną, a te chwile nie wrócą. Nadejdzie taki dzień, gdy ostatni raz zagrasz w ulubioną planszówkę, przeczytasz ulubioną bajkę, odbierzesz z przedszkola, ukołyszesz do snu.. Dlatego róbcie zdjęcia (nawet telefonem) aby móc za jakiś czas z łatwością przywołać te minione chwile w pamięci 🥰
Na zdjęciach Marta i Mikołaj z Julką i Polą ❤
______________
fotograf Grodzisk Wielkopolski sesja domowa sesja w domu ulotne chwile rodzina