Karolina Halama Fotografia

Karolina Halama Fotografia Dane kontaktowe, mapa i wskazówki, formularz kontaktowy, godziny otwarcia, usługi, oceny, zdjęcia, filmy i ogłoszenia od Karolina Halama Fotografia, Fotografia i produkcja filmów, Grodzisk Mazowiecki.

Jeszcze przed chwilą prasowałam koszule na rozpoczęcie roku - wielkie przeżycie bo w końcu pierwsza klasa to poważna spr...
26/05/2026

Jeszcze przed chwilą prasowałam koszule na rozpoczęcie roku - wielkie przeżycie bo w końcu pierwsza klasa to poważna sprawa, a tu za chwilę prasować będzie trzeba drugi raz... Tylko tym razem już na zakończenie roku bo wakacje czekają za rogiem :)
Dziś krótko i zwięźle - piękny rok szkolny za mną , ten roboczy :) Nowe przedszkola, nowe szkoły i nowe żłobki :) Cudowne Ciocie i wspaniali nauczyciele :)
Czas z dnia na dzień jest cooooraz krótszy więc chociaż na zakończenie sesji witających szkołę mały pokaz - choć finalnie sceneria zmieniła się w noc przed pierwszą sesją :)

25/05/2026
Jest takie smutne powiedzenie : "rodziny się nie wybiera". Smutne bo zawsze używamy go w negatywnym wybrzmieniu. Ale! Ja...
12/03/2026

Jest takie smutne powiedzenie : "rodziny się nie wybiera". Smutne bo zawsze używamy go w negatywnym wybrzmieniu.
Ale! Ja dziś Wam powiem : Cieszę się, że rodziny się nie wybiera! 🩷👨‍👩‍👧‍👧

Bo tak sobie myślę - czy znalazłabym lepszą przyjaciółkę niż ta która przez cały czas była obok mnie kiedy przeżywałam swoje dobre i złe chwile? Ta która jest moim zimnym powiewem wiatru który kiedy trzeba to powie: nie, nie! To nie jest dobry pomysł!
Ale też tym ciepłym podmuchem w moje skrzydła które czasem zapomną jak latać. Nie uznaje kompromisów i poddawania się. Moje wsparcie. Moja ostoja.
Moja Siostra.🩷

Jest jeszcze ktoś kto nie pyta "czemu?", "po co?" - ale zapyta za ile i gdzie mam być. Jak pomóc i co ugotować. Wsparcie i gotowość do pomocy na którą mogę liczyć w każdej chwili. Mój kierownik do spraw żywienia, zatowarowania lodówki kiedy pracy więcej niż czasu i nieograniczona czasowo opieka do dzieci. Człowiek który zna na pamięć plany lekcji moich synów i imiona wszystkich ich kolegów i koleżanek.
Moja Mama.🩷

Mama występuje jednak w duecie z kimś wyjątkowym. Z osobą która realizuje każdy mój zwariowany plan. Jest moim zapleczem technicznym, plastycznym, malarskim, budowlanym, mechanicznym - i tak mogę wymieniać bez końca bo kiedy zaczynałam swoją przygodę jeździł ze mną do przedszkoli by podawać dzieciom rekwizyty i tulić ich w razie łez.
Kiedy opowiadam mu o czymś co by mi się przydało i nad czym się zastanawiam - następnego dnia mam rysunek techniczny z konkretnymi wyliczeniami co i jak będzie wyglądało bo nie ma na co czekać. Narzędzia stygną!
Mój Tata.🩷

To moja Rodzina której nie wybrałam a nie zamieniłabym na żadną inną. Cenię ich za każdą wspólną chwilę, codzienny telefon, za rozmowę o wszystkim i o niczym. Za wspólne chwile milczenia. Za to, że stoją za mną murem. Za wspólne wyjazdy które mimo mojego wieku - realizujemy co roku i zawsze nie mogę się ich doczekać! Za to, że przy nich nic nie muszę. Za to, że pokazali mi jak powinna wyglądać rodzina którą sama wybrałam. Za to, że są jak powietrze dla moich dzieci bez którego nie potrafią funkcjonować.
Za nic. Za wszystko.
Dziękuję - choć rzadko to bardzo.
🩷

Nie było mnie tu od Świąt Bożego Narodzenia 🙄🤭 …  i to z bardzo dobrego powodu 💛Ilość pracy dosłownie mnie powaliła – al...
03/03/2026

Nie było mnie tu od Świąt Bożego Narodzenia 🙄🤭 … i to z bardzo dobrego powodu 💛
Ilość pracy dosłownie mnie powaliła – ale w tym najpiękniejszym tego słowa znaczeniu. Dziękuję Wam za zaufanie, za to że wracacie, polecacie mnie dalej i powierzacie mi swoje najważniejsze momenty. To dla mnie ogromne wyróżnienie i motywacja do działania 🫶

Miałam ambitny plan napisać po świętach podsumowanie ostatnich dwunastu miesięcy. Później przełożyłam to na Nowy Rok i tak nadal to przekładam i przekładam...

Przyszło mi się zmierzyć z tym, że w życiu nie ma nic na zawsze. To co wydaje nam się pewne - nie będzie zawsze stało w tym samym miejscu i na nas czekało. Czasami jednak to co niezapowiedziane z biegiem czasu wydaje się być dla nas dobre.
To był udany rok. Spełniłam swoje fotograficzne marzenia i wybrałam się na kilka wycieczek na warsztaty do moich FOTOBOGÓW! Teraz wiem, że to co wybrałabym kilka lat temu dziś nie gra mi już w sercu a ja już idę za jego melodią całą sobą. Dokładam piórka do swoich skrzydeł by móc je rozwinąć na dobre.

Przez ostatni rok odwiedziłam kilkadziesiąt przedszkoli, kilkanaście żłobków a w tym roku do mojego kalendarza na dobra zagościły szkoły podstawowe :)
Poznałam wiele wspaniałych osób a ich serdeczność w najtrudniejszym czasie była nieoceniona.
Czego chcieć więcej? Kolejnych takich pięknych chwil :) 🥰

Wiosna zdecydowanym krokiem wkracza w nasze życie - a skoro za oknem coraz więcej słońca i czuć już zieleń w powietrzu – ruszam z zapisami na sesje wiosenne! 🌿🌷

Serdecznie zapraszam wszystkie przedszkolaki – będzie lekko, naturalnie, radośnie i z tą dziecięcą energią, którą tak kocham najbardziej :)

W tym samym czasie tworzę też scenkę do szkoły – to dla mnie coś nowego, ale jestem gotowa na kolejne wyzwania! Niebawem pokażę efekty :) 🏫

Słońca przybywa, energii też – działamy!
Do zobaczenia przed obiektywem ☀️📷

Jak co roku w październiku kończę już przygotowania scenek świątecznych. Chodzę obok tej scenki, przestawiam z miejsca n...
21/10/2025

Jak co roku w październiku kończę już przygotowania scenek świątecznych. Chodzę obok tej scenki, przestawiam z miejsca na miejsce, coś dokupię, coś domaluję i ciągle myślę, że jeszcze tak a może tak 🫣🤭😱
Dobra! Pora próbować! 📸
Tu pojawia się problem... Okazuję się, że w domu odczuwam deficyt przedszkolaków. Jaka radość, że jednak można takie dzieci pożyczyć i podziałać 😀

W tym roku zgłosiły się do mnie nowe przedszkola - za co jestem bardzo wdzięczna, bo kiedy niedawno zaczynałam bałam się, że moje prace nie są wystarczająco dobre żeby się komuś spodobały 😢😱🤭🙄
Z sesji na sesje zgłaszają się nowe placówki a moja "przedszkolna" rodzina powiększa się caaaaały czas 🙂 👪👩‍👧‍👧👩‍👦‍👦👩‍👧‍👦

Zapraszam serdecznie na świąteczne sesje zdjęciowe - przedszkolne u Twojego malucha jak i te studyjne

Ja już schowałam letnie ubrania a tu okazuje się, że lato wraca do nas już jutro! i to z jakim przytupem ;)Piękny weeken...
19/09/2025

Ja już schowałam letnie ubrania a tu okazuje się, że lato wraca do nas już jutro! i to z jakim przytupem ;)
Piękny weekend przed nami, ostatnie promienie słońca ale! To nie znaczy, że kończymy sesje plenerowe ;) Działamy dalej :)
Przemycam dziś w ten pochmurny dzień trochę słońca, taki mały przedsmak jutra - bo za kilka chwil pojawią się tu choinki z bombkami 😎🎅🎄

Dzisiaj ostatni dzień wakacji - pogodę chyba ktoś zamówił dla nas wszystkich :)Lipiec i sierpień minęły jak 5 minut 😞 Ka...
29/08/2025

Dzisiaj ostatni dzień wakacji - pogodę chyba ktoś zamówił dla nas wszystkich :)
Lipiec i sierpień minęły jak 5 minut 😞 Kalendarz miałam zapełniony jak nigdy! i za to bardzo dziękuję

Jakiś czas temu udostępniłam zdjęcia z wyjątkowej sesji kobiecej Oli i przy okazji zaprosiłam Was na plenerowe sesje rod...
18/08/2025

Jakiś czas temu udostępniłam zdjęcia z wyjątkowej sesji kobiecej Oli i przy okazji zaprosiłam Was na plenerowe sesje rodzinne :) Nie spodziewałam się takiego zainteresowania!
Codziennie widziałam się ze świetnymi Rodzinami :) Każda sesja była inna! Wyjątkowa!

Z Alą niestety trafiłyśmy na deszcz ale to jej nie przeszkadzało :) Jej futrzasty przyjaciel Cory dopełnił sesje - był wisienką na torcie tego spotkania :)

Zapowiada się nam piękny wrzesień a mi zostały pojedyncze terminy na spotkania z Wami. Bardzo dziękuję za tyle możliwości spotkania się z Wami i za to, że wpuściliście mnie chociaż na chwilę do swojego świata :)

Ostatnio Wam pisałam o tym, że spełniam swoje fotograficzne marzenia - teraz pora wdrożyć w życie działanie ;) Poszukuję...
08/07/2025

Ostatnio Wam pisałam o tym, że spełniam swoje fotograficzne marzenia - teraz pora wdrożyć w życie działanie ;)
Poszukuję chętnych Rodzin na sesje plenerową - cena jest niższa niż standardowo bo zależy mi na praktykowaniu

I tak oto drodzy Państwo czerwiec dobiega końca! Nieśmiało chciałabym zapytać JAKIM CUDEM?! Przed chwilą szykowałam scen...
24/06/2025

I tak oto drodzy Państwo czerwiec dobiega końca! Nieśmiało chciałabym zapytać JAKIM CUDEM?! Przed chwilą szykowałam scenki świąteczne od których w grudniu dostawałam już oczopląsu przed monitorem. Chwile potem wiosenne kurczaczki i bach! Koniec roku szkolnego!
Za kilka dni wakacje a ja już będę myśleć co tej zimy będzie królowało na moich scenkach :)
Ale jeszcze chwila! Przed nami piękne lato i to trzeba wykorzystać!
Ostatnie dwa tygodnie to chwila odpoczynku połączona z cudownymi warsztatami o których myślałam już od dawna. Nadszedł więc czas realizacji listy moich marzeń :)
Przepełnione wiedzą warsztaty fotografii kobiecej w Gdyni pod okiem wyjątkowej fotografki, a kilka dni później prosto znad polskiego morza wypad do Świdnicy na moje wyczekane warsztaty plenerowej fotografii rodzinnej. Już przebieram nogami kiedy będę mogła wykorzystać wszystko to co mam już w głowie :)
Nie ma mnie tu zbyt wiele ale tylko dlatego, że mój zegarek ostatnio trochę mnie oszukuje! Czas zdecydowanie biegnie za szybko, ale kto dziś na to nie narzeka? :)

Zostawiam Was z cudowną parą Julką i Adamem

Adres

Grodzisk Mazowiecki
05-825

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Karolina Halama Fotografia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij