Deszcz,macierzyństwo, kolory, miłość, smaki, dotyk, wzruszenie, niebo, wzory na skrzydełkach motyli… Mając dwie sprawne nogi, dwie sprawne ręce, nie najgorszą kondycję i kreatywny umysł jestem zobligowana do poznawania i dokumentowania tych drobnych i wielkich zjawisk. Odkrycie fotografii było przełomem w moim życiu. To był taki moment w którym cały wszechświat układa się w jedną logiczną całość,
bo już wiesz co chcesz robić w życiu. Kolejnym przełomem było poznanie fotografii dokumentalnej, szczególnie lifestyle, ślubnej. Wreszcie znalazłam narzędzie do opowiadania historii o tych pięknych zjawiskach! Prywatnie jestem córką, starszą siostrą, narzeczoną, wolontariuszką, absolwentką Halmstad University, studentką toruńskiej WSB, posiadaczką dwóch obywatelstw, filozofką, mieszkanką Torunia, podróżniczką, miłośniczką życia, świata i Boga.