Dawid Kowalski Fotografia

Dawid Kowalski Fotografia Fotografia rodzinna, portretowa, okazjonalna (ślub, chrzciny, urodziny, rocznice), sportowa. tel. 570527121
(1)

Z przyjemnością będę towarzyszyć Ci w najważniejszych chwilach Twojego życia, aby móc uwiecznić za pomocą magii fotografii piękne wspomnienia.

Czerwiec jest miesiącem zdrowia psychicznego mężczyzn. Wrzucam tutaj odnośnik do filmu na YouTube, który potrafi powiedz...
01/06/2026

Czerwiec jest miesiącem zdrowia psychicznego mężczyzn. Wrzucam tutaj odnośnik do filmu na YouTube, który potrafi powiedzieć więcej niż tysiąc słów o tym często pomijanym aspekcie.

Jako mężczyzna utożsamiam się i podpisuję pod nim obiema rękami. Nie bądźmy obojętni na nasze samopoczucie kosztem innych rzeczy/ludzi. Mężczyźni dźwigają na co dzień duże ciężary o których nikomu nie oznajmiają. Najczęściej przez najtrudniejszy okres przechodzimy wtedy...gdy nic nie mówimy i po prostu siedzimy w ciszy.

Dlatego podczas moich rozmów i poprzez moje zachowanie staram się pokazać, że nie jesteśmy sami. Nie każdy chce i czuje się na siłach, aby pójść do specjalisty, ale często jest to jedyne wyjście. Do którego zachęcam.

Chciałbym też, aby wybrzmiało to, że jeśli ktoś chciałby porozmawiać, zawsze jestem otwarty: jeśli potrzeba, tylko porozmawiamy - może być to zalążek pięknego procesu przez samoświadomość do kontynuacji przez osoby w tym kierunku wykształcone. Może być to też tylko rozmowa, która pozwoli ukierunkować myśli w stronę zauważenia pozytywnych stron życia.

Swoją pasją pokazuję, że wrażliwość to nic złego. Nie zawsze musimy być twardzi niczym skały. Mężczyźni mają również prawo do słabości - nie bójmy się tego. Życie nie jest łatwe, ale staje się łatwiejsze, gdy mamy przy sobie osoby, z którymi możemy po prostu być sobą - z całym bagażem emocjonalnym (pozytywnym i negatywnym).

Pamiętajcie - jestem. Może widzicie mnie ciągle uśmiechniętego, ale mam też słabsze dni podczas których czuję się bezsilny i przygnieciony głazem zwanym życiem. Nauczyłem się z nimi radzić i z przyjemnością przekażę tę wiedzę innym.

Zachęcam do obejrzenia materiału. To tylko mniej niż dwie i pół minuty...ale jakże zwiększające świadomość :)

At times, it can be obvious when someone is struggling to cope. But...

Kończymy maj...miesiąc, który dla mnie był prawdziwym fotograficznym rollercoasterem. Nie sposób zliczyć ilości zdjęć, k...
31/05/2026

Kończymy maj...miesiąc, który dla mnie był prawdziwym fotograficznym rollercoasterem. Nie sposób zliczyć ilości zdjęć, które wykonałem w przeciągu tych 31 dni. Świadczy to o zaufaniu, jakim mnie obdarzyliście - jestem za to bardzo wdzięczny.

Dziękuję również za cierpliwość w oczekiwaniu na zdjęcia, intensywnie pracuję nad tym, aby każdy dostał wszystko jak najszybciej :)

Był to miesiąc, w którym poznałem masę wspaniałych ludzi, z którymi mogłem porozmawiać i wymienić się doświadczeniami i spostrzeżeniami dotyczącymi różnych tematów - DZIĘKUJĘ!

W przeciągu tylko tego weekendu zdążyłem wykonywać fotografię na wydarzeniach:
- Pejzaż Muzyką Malowany - zorganizowany przez Gminne Centrum Kultury w Niegosławicach z/s w Gościeszowicach 🎇
- Osiemnaste urodziny Kingi 🎉
- Rocznica Pierwszej Komunii Świętej 🙏
- Sesja Komunijna Julki ☀️

Gdy pokazałem światu moją pasję, nie sądziłem że aż tak "pójdzie to w świat", ale chyba już tego koła nie da się zatrzymać. Nadal będę tworzył dla Was piękne kadry i nadal będę robił to z pełnym zaangażowaniem i pasją jak do tej pory. Jak to ciągle powtarzam - zdjęcia powstają najpierw w głowie, a pomysłów mam baardzo dużo! :)

Na ten moment czerwiec mam prawie zamknięty. Zapraszam do zapisów na lipiec :)

Zostawiam Was z kilkoma kadrami z tego weekendu!

Miło było wrócić po roku na wydarzenie, które długo zostaje w pamięci. Ludzie pełni pasji, cudowne rozmowy i inspirujące...
31/05/2026

Miło było wrócić po roku na wydarzenie, które długo zostaje w pamięci. Ludzie pełni pasji, cudowne rozmowy i inspirujące warsztaty. Dodając do tego przepiękne kadry, które są połączeniem barwnych dusz osób tworzących to wydarzenie wraz z barwami mojej duszy...czuję się fotograficznie spełniony :)

Gdy Dyrektor Michał Kiszowara zadzwonił do mnie z propozycją wykonania fotorelacji na Pejzażu Muzyką Malowanego...nie wahałem się ani sekundy :)

Gminne Centrum Kultury w Niegosławicach z/s w Gościeszowicach to od pewnego czasu także i mój dom...i chciałbym, aby został nim jak najdłużej! ☺️

Obserwujcie profil Gminnego Gminne Centrum Kultury w Niegosławicach z/s w Gościeszowicach po więcej wydarzeń!

Chciałbym podziękować tym postem również Joanna Stachowiak za to, że bez wahania postanowiła pomóc mi być w dwóch miejscach na raz - bez Ciebie nie udałoby się! :)

Cóż mogę powiedzieć o dzisiejszym meczu...prawdziwe derby! MKS Frankiewicz Energy Nowe Miasteczko zmierzyło się dzisiaj ...
23/05/2026

Cóż mogę powiedzieć o dzisiejszym meczu...prawdziwe derby!

MKS Frankiewicz Energy Nowe Miasteczko zmierzyło się dzisiaj na własnym boisku z ODRA Skrzynie ZAJĄC Bytom Odrzański II. Remisowy wynik doskonale oddaje to, co działo się na boisku, ponieważ obie ekipy sprawiały raz za razem niespodzianki pod bramką przeciwnika.

Emocje było czuć nie tylko ze względu na temperaturę, ale wolę walki do ostatniej minuty. Takie mecze kocham fotografować i przeżywać ponownie podczas obróbki...która ze względu na obszerny materiał została podzielona na dwie części.

W przerwie meczu miałem przyjemność wykonać fotorelację grupy cheerleaderek podczas ich debiutu. Mogę śmiało powiedzieć, że wyszło znakomicie. Grupa jest prowadzona przez Julię Bielińską. Z tego, co udało mi się dowiedzieć, nie był to ostatni występ...a więc zapraszam na kolejne mecze! :)

Podczas dzisiejszego wydarzenia miejsce miał festyn oraz pokaz grupy Tchoukball Lubuskie, ale o tym w części drugiej :)

Zapraszam do obszernej fotorelacji! 📸

Kolejny cudowny ślub za nami - Ada i Oleg podczas ceremonii. To był wspaniały czas, pełen emocji i miłości, którą wręcz ...
14/05/2026

Kolejny cudowny ślub za nami - Ada i Oleg podczas ceremonii. To był wspaniały czas, pełen emocji i miłości, którą wręcz czuć było w każdym calu sali ślubów 😍

To dopiero początek...tego dnia działo się zdecydowanie więcej! 📸

Spotkanie MKS Frankiewicz Energy Nowe Miasteczko vs MAZEL Sparta Łężyca dobiegło końca!Mecz bardzo wyrównany, w którym p...
09/05/2026

Spotkanie MKS Frankiewicz Energy Nowe Miasteczko vs MAZEL Sparta Łężyca dobiegło końca!

Mecz bardzo wyrównany, w którym przez długi czas nie można było jasno przewidzieć, kto wyjdzie z niego zwycięsko. Gratulacje dla obu ekip za walkę i zostawienie sportowego serducha na boisku! 💪

Jak zwykle, fotorelacja ode mnie poniżej. Standardowo dodałem trochę migawek w swoim, czarno-białym stylu. Muszę powiedzieć, że dobrze się czuję tutaj w Nowym Miasteczku 📸

Już za dwa tygodnie derby, na których zdecydowanie emocji nie zabraknie. Wszyscy na stadion! 💪

Po gorącym weekendzie majowym...za oknem pogoda iście jesienna. Chciałbym tym postem i przepięknymi kadrami wykonanymi p...
08/05/2026

Po gorącym weekendzie majowym...za oknem pogoda iście jesienna. Chciałbym tym postem i przepięknymi kadrami wykonanymi podczas przywitania wiosny w ramach cyklu Pradolina Głogowska przywołać wiosnę na dobre! :)

Chwilę czekaliśmy z udostępnieniem i właśnie teraz jest na to odpowiedni moment. Dziękuję zarówno modelce jak i organizatorom za to, że razem możemy przyczynić się do kontynuacji historii fotografii. Oby trwała wiecznie! 📸

Modelka jako przepiękna Pani wiosna: Aleksandra Kłak
Miejsce: Odrzańskie Centrum Przyrodniczo-Rekreacyjne Neptun
Organizatorzy fotopleneru: Marcin Kopij - fotografia oraz Dariusz Mikołajewicz

Przede mną kolejny mega intensywny weekend, więc spodziewajcie się wysypu relacji z miejsc, w których akurat będę przebywał wraz ze swoimi "szklanymi" oczami oraz przepięknymi modelkami i modelami!

PS. Które kadry przypadły Wam bardziej do gustu? Kolor, czy czerń i biel? :)

Kilka migawek z 70tych urodzin Grażyny. Cóż to był za mega taneczny bal...co widać doskonale na kadrach poniżej 😍       ...
07/05/2026

Kilka migawek z 70tych urodzin Grażyny. Cóż to był za mega taneczny bal...co widać doskonale na kadrach poniżej 😍

A tak było rok temu 😍Zapraszam do zapisów na indywidualne sesje komunijne 📸Dla grup, które w tym roku fotografuję podcza...
06/05/2026

A tak było rok temu 😍

Zapraszam do zapisów na indywidualne sesje komunijne 📸

Dla grup, które w tym roku fotografuję podczas reportaży w kościołach przewidziana zniżka :)

Adres

Goscieszowice
67-312

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Dawid Kowalski Fotografia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij

Kategoria