23/05/2026
Fajne meczycho ⚽ mieliśmy dzisiaj w G-D 💪
MKS Drwęca Golub-Dobrzyń 4️⃣ 🆚 3️⃣ LKS Rawys Raciąż
📷 Fotografia to więcej niż zdjęcia, to wspomnienia, do których wraca się po latach. Jeśli chcesz profesjonalnej relacji ze swojego wydarzenia, zapraszam do kontaktu!