28/03/2023
Cześć kochani ;)
Długo zbierałam się aby zebrać się na odwagę i napisać ten post ale za namową bliskich stwierdziłam ze spróbuje 🙂
Od kilku miesięcy pstrykam zdjęcia, głównie synkowi i bliskiej rodzinie 😉
Sprawia mi to mega frajdę. Chciałabym sprawdzić się pośród innego grona i zacząć rozwijać się w tym kierunku 😉
Stwierdziłam ze odezwę się do was i zaproponuje wam darmową fotorelację na np. Z chrzcin (kościół+obiad) szczegóły już do dogadania 🙂 w zamian chciałabym od was tylko zgodę na publikacje zdjęć na moim profilu 🙂
Aby wziąć udział w konkursie należy zaobserwować ten profil i oznaczyć w komentarzu 3 osoby . Czekam na wasze komentarze z datami i miejscami waszych imprez i zachęcam do obserwowania mojego IG bo tam poprzez losowanie wybiorę 3 osoby 🙂
Miejsce - Goleniów i okolice