25/12/2025
Hej, kończy nam się kolejny rok, myślę, że to dobry moment , żeby Wam powiedzieć, że był to ostatni rok mojej działalności jako fotograf ślubny. Czas pędzi nieubłaganie, a ja chciałbym mieć go więcej dla mojej rodziny, przyjaciół, na pasje i po prostu życie 😀
Z tego miejsca chciałem podziękować wszystkim Wam , których miałem przyjemność fotografować oraz być przy Was, w tym jednym z najważniejszych dni w życiu każdego człowieka.
Dziękuje za polecanie, dzięki za dobre słowa, wsparcie oraz wszystkie te wzruszające chwile, które towarzyszą każdemu weselu.
Praca fotografa ślubnego jest trudna, ale bardzo ciekawa, pozwalająca na fotograficzny rozwój i dająca ogrom satysfakcji, dziękuję.
Fotografia jest dalej obecna w moim życiu, ale już tylko hobbystycznie.
Nieprzypadkowo dodaje do tego posta te dwa zdjecia, oddają to co najbardziej lubię fotografować, przyrodę oraz stare fabryki , huty, kopalnie ... Do zobaczenia 📷😀