Fotoktoto Michał Flis

Fotoktoto Michał Flis - Fotografia ślubna
- Zdjęcia rodzinne
- Fotoreportaże..na terenie całego Śląska! :)

Witajcie :)dzisiaj wracam wspomnieniami do wesela Magdy i Mateusza! Para Młoda wyglądała przepięknie, a goście bawili si...
03/03/2023

Witajcie :)
dzisiaj wracam wspomnieniami do wesela Magdy i Mateusza! Para Młoda wyglądała przepięknie, a goście bawili się doskonale. Zdjęcia z tego wydarzenia dzisiaj dodaję w kolorze czarno-białym, ale już niedługo dołączę do nich pełną paletę kolorów!

Czarno-białe zdjęcia weselne to klasyczna forma fotografii, która nadal cieszy się ogromną popularnością. Chociaż dzisiaj większość fotografii jest wykonywana w kolorze, to czarno-białe zdjęcia stanowią piękny i elegancki dodatek do albumu ślubnego.

Czarno-białe zdjęcia mają swoje zalety - są bardziej wyraziste, kontrasty są wyraźniejsze, a detale bardziej zauważalne. Często są one stosowane do uwiecznienia szczególnych momentów, takich jak taniec weselny, przysięga małżeńska, czy też ujęcia portretowe.

Wiele par decyduje się na dodanie czarno-białych zdjęć do swojego albumu ślubnego, ponieważ dodają one elegancji i klasy do całości. To również świetny sposób na przypomnienie sobie ważnych momentów z dnia ślubu.

Wracając do wesela - to była naprawdę udana impreza, która na długo zostanie w pamięci wszystkich uczestników.

Witajcie :)Miałem zaszczyt być fotografem na weselu Justyny i Błażeja i chciałbym podzielić się z Wami niektórymi z moic...
26/02/2023

Witajcie :)

Miałem zaszczyt być fotografem na weselu Justyny i Błażeja i chciałbym podzielić się z Wami niektórymi z moich ulubionych zdjęć z tego wyjątkowego dnia!

Miłość i radość Pary Młodej były widoczne w każdym momencie, od uroczystości zaślubin, po zabawę na parkiecie podczas wesela.

To było niezwykle piękne wesele, a ja miałem ogromną przyjemność być jego częścią i uwiecznić te piękne chwile na zdjęciach.

Życzę im wszystkiego najlepszego na drodze życia małżeńskiego i mam nadzieję, że te zdjęcia będą dla nich piękną pamiątką na całe życie.
Justyna Porwoł

Witajcie Kochani!Dziś chciałbym opowiedzieć Wam o jednym z pięknych ślubów, na którym miałem okazję być. Pozwólcie, że p...
26/02/2023

Witajcie Kochani!

Dziś chciałbym opowiedzieć Wam o jednym z pięknych ślubów, na którym miałem okazję być. Pozwólcie, że przedstawię Wam Karolinę i Łukasza– przepiękną parę młodych ludzi, którzy zdecydowali się na małżeństwo i celebrowali swój wielki dzień wraz z najbliższymi.
Karolina i Łukasz to osoby o bardzo pozytywnym podejściu do życia, pełne energii i uśmiechu.
Ceremonia zaślubin odbyła się w malowniczej katedrze, która dodawała jeszcze więcej uroku temu wyjątkowemu wydarzeniu. Karolina prezentowała się w cudownej białej sukni, podkreślającej jej piękno i elegancję. Natomiast Łukasz wyglądał wyjątkowo elegancko w garniturze, który idealnie pasował do stylu całego wesela.
Po uroczystości przyszedł czas na wesele. Atmosfera była niesamowita, a energia unosiła się w powietrzu. Na parkiecie nie było wolnej przestrzeni, ponieważ wszyscy chętnie bawili się i tańczyli do najlepszych przebojów, które grane były przez zespół DJ'ów.
Zdjęcia z tego wesela mówią same za siebie – pełne emocji, szczęścia, uśmiechu i miłości.
Dziękuję Karolinie i Łukaszowi za to, że pozwolili mi być częścią tego wspaniałego dnia i uwiecznić na zdjęciach tak piękne chwile.

Zostaniemy jeszcze chwilę przy weselu Emilii i Marcina :):)  Emilia Ka
06/10/2021

Zostaniemy jeszcze chwilę przy weselu Emilii i Marcina :):) Emilia Ka

Przygotowania Emilii :-) Emilia Ka
05/10/2021

Przygotowania Emilii :-) Emilia Ka

Dawno mnie tutaj nie było... ale postaram się szybko nadrobić zaległości 😇Na początek kilka kadrów ślubnych i plenerowyc...
21/09/2021

Dawno mnie tutaj nie było... ale postaram się szybko nadrobić zaległości 😇
Na początek kilka kadrów ślubnych i plenerowych Kamili i Sebastiana 👩‍❤️‍💋‍👨 Kamila Witoszek Sebastian Witoszek

Jedna z imprez S8 na których mogłem fotografować 😎
10/01/2021

Jedna z imprez S8 na których mogłem fotografować 😎

Asia i Filip kolorowo 😌 💚💛🧡💙
23/01/2020

Asia i Filip kolorowo 😌 💚💛🧡💙

Czarno-biało z Joanną i Filipem :-)  🖤
23/01/2020

Czarno-biało z Joanną i Filipem :-) 🖤

🖤🖤🖤
14/01/2020

🖤🖤🖤

Przyjęcie weselne Eweliny i Kuby  🤗
14/01/2020

Przyjęcie weselne Eweliny i Kuby 🤗

Adres

Gliwice
44-100

Telefon

574 452 120

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Fotoktoto Michał Flis umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij

Kategoria