Janiwinska Fotografia

Janiwinska Fotografia Fotografia niemowlęca, dziecięca, rodzinna i portretowa | Śląsk

Zapraszam na sesje fotograficzn

28/03/2025

Wielkie podziękowania dla nowych liderów wśród moich fanów! Ewa Wielgosz, Ewa Śpiewok, Aleksandra Mokry

26/10/2024
Zdecydowanie   chcę zapamiętać tą chwilą. Tak dużo się dzieje i się wydarzyło. Ten dzień nam dał wiele skrajnych emocji....
30/04/2024

Zdecydowanie chcę zapamiętać tą chwilą. Tak dużo się dzieje i się wydarzyło. Ten dzień nam dał wiele skrajnych emocji.
Cieszę się, że mogę z Moją Małą Dziewczynką dzielić te najpiękniejsze chwile🩷
Pani Trener, jest Pani najlepszaM A R Y S I A M A R Y W A S I L E W S K Aa 🩷
Potrafi Pani kopnąć tam gdzie trzeba, żeby działać🫶💪🏼.
miejsce #❤️taniec ❤️

Muszę to tu mieć.Chcę zapamiętać styczeń🥶 2024.Lubię.       #-16C          ❄    ❄️
09/01/2024

Muszę to tu mieć.
Chcę zapamiętać styczeń🥶 2024.
Lubię.

#-16C ❄ ❄️

To był zdecydowanie piękny dzień, choć krótka noc;dużo wzruszeń i Bliscy...I obłędna szarlotka zamiast tortu!           ...
07/01/2024

To był zdecydowanie piękny dzień, choć krótka noc;
dużo wzruszeń i Bliscy...
I obłędna szarlotka zamiast tortu!

Są takie dni, że marzy mi się taki aparacik, albo przynajmniej różowe okulary. Myśli w głowie tworzą dziwne lęki i obawy...
03/01/2024

Są takie dni, że marzy mi się taki aparacik, albo przynajmniej różowe okulary. Myśli w głowie tworzą dziwne lęki i obawy. Ale moja M... zawsze poprawi mi nastrój. Jak to jest, że w tak małym człowieku siedzi tyle radochy? I jeszcze potrafi Nią zarażać!

W grudzień weszłyśmy się z niepokojem. Działo się wiele, niekoniecznie dobrych rzeczy. Uratował nas    i wyrwał z rzeczy...
02/01/2024

W grudzień weszłyśmy się z niepokojem. Działo się wiele, niekoniecznie dobrych rzeczy.

Uratował nas i wyrwał z rzeczywistości. Każdego dnia grudnia wstawałyśmy wcześnie rano, by być na czas, a właściwie przed czasem, bo M. musiała przygotować się do spektaklu.

Zachwycało nas dosłownie wszystko. Mnie wzruszyła moja Córka na scenie oczywiście, ale i sam spektakl, który powoduje mieszankę emocji: łez, śmiechu, nostalgii, przemyśleń, radości... A to wszystko okraszone pięknymi kostiumami, grą świateł, poruszającą muzyką. I to co najpiękniejsze - ten sam spektakl za każdym razem nie jest taki sam!

A po drugiej stronie- garderoba i mnóstwo niesamowitych ludzi, o których się nie mówi, a bez nich teatr by nie istniał.

🤍Najwspanialsza Pani Edyta , która pomimo pędu, pomyłek, zamieszania, spokojnym głosem przywołuje kolejne postaci na scenę, uspakaja innych, słucha i rozmawia 🤍
Pani Sylwia w garderobie, która dosłownie w locie przyszywa odpadające guziki czy kożuch w płaszczyku dziecięcym.🤍
🤍Aktorzy, przebierający się do kolejnej sceny, mówiący Ci "smacznego", gdy w kącie na ławeczce przegryzasz kanapkę na śniadanie 🤍
🤍Pan Adrian na każde Twoje pytanie odpowiadający ze spokojem - spokojnie ogarniemy 🤍
I jeszcze całe mnóstwo innych Pięknych Ludzi!

Uwielbiłyśmy to miejsce. Tęsknimy każdego dnia, gdy nas tam nie ma.

Dziękuję Teatr Nowy W Zabrzu za zaproszenie do Waszego swiata.

Idźcie do Teatru Kochani! To cudowne miejsce!

Dzień dobry  #2024Czekam na Ciebie z wiarą i nadzieją...
01/01/2024

Dzień dobry #2024
Czekam na Ciebie z wiarą i nadzieją...

W fotografowaniu zawsze kochałam to, że poznawałam nowych ludzi, często Pięknych -i nie chodzi tu tylko o fizyczność- Lu...
25/08/2023

W fotografowaniu zawsze kochałam to, że poznawałam nowych ludzi, często Pięknych -i nie chodzi tu tylko o fizyczność- Ludzi (poza samą możliwością fotografowania, która wiadomo kocham najbardziej 😉).

Ją poznałam poniekąd przez przypadek, choć w życiu podobno nie ma przypadków i to wiele tysięcy kilometrów stąd.

I była to ogromna przyjemność, bo w tej drobnej Kobiecie, kryje się tyle wdzięku, mądrości, kobiecości, dziewczęcości i skromności, co zadzioru, siły i błysku w oku jednocześnie.

Dziękuję Moniko, że mi zaufałaś i stanęłaś przed moim obiektywem 🤍

Chciałabym pokazać więcej, ale narazie nie mogę 🙉🙊🙈Sesje z  to zawsze coś co chcę pokazać jak najszybciej ❤️Lubię z Nią ...
30/10/2022

Chciałabym pokazać więcej, ale narazie nie mogę 🙉🙊🙈
Sesje z to zawsze coś co chcę pokazać jak najszybciej ❤️
Lubię z Nią współpracować. Ostatnio próbowałyśmy sobie nawet przypomnieć ile już wspólnych sesji mamy za sobą....I trochę tego jest 😊
Dziękuję Klaudia za to, że wystarczy jeden telefon, a Ty mówisz 🖤

Adres

Gliwice
44-100

Godziny Otwarcia

Poniedziałek 09:00 - 17:00
Wtorek 09:00 - 17:00
Środa 09:00 - 17:00
Czwartek 09:00 - 17:00
Piątek 09:00 - 17:00
Sobota 09:00 - 17:00

Telefon

+48692243753

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Janiwinska Fotografia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Janiwinska Fotografia:

Udostępnij

Kategoria