01/06/2026
W niedzielę wieczorem przy okazji wspólnego treningu, dzięki udostępnieniu placu przez .sz123, udało się uchwycić kilka ujęć jej szczeniaczka.
Trening był wieczorem, więc była to dla mnie okazja przypomnieć sobie jak dużym komfortem jest robienie zdjęć przy niskim słońcu. Miejsce, które stworzyła Agnieszka jest idealne do takich ujęć ♥️😍