Klaudia Dutkiewicz-Niemiec Fotografia

Klaudia Dutkiewicz-Niemiec Fotografia Fotografuję ludzi i ich relacje ;)

Usiadłam dzisiaj do wspomnień, które stworzyłam dla niektórych z Was. Lubię wracać do niektórych ujęć i mam nadzieję, że...
26/04/2024

Usiadłam dzisiaj do wspomnień, które stworzyłam dla niektórych z Was. Lubię wracać do niektórych ujęć i mam nadzieję, że Wy również! Zdjęcia, które przeglądam, bardzo często uświadamiają mi, jak szybko upływa czas, dzieci rosną, relacje się zmieniają, pogłębiają. Nagle narzeczeni stają się małżeństwem, a potem rodzicami. Cudownie jest obserwować Was i to, jak wiele się u Was dzieje 💚

Zbliża się Dzień Mamy i Taty, dni stają się coraz dłuższe, a wieczory cieplejsze i piękniejsze przy zachodzącym słońcu.

Może warto pomyśleć o kolejnej pamiątce dla siebie i rodziny?

Zapraszam do kontaktu i do umawiania się na sesje 💚

✉️ [email protected]

Wykonuję sesje plenerowe i domowe:
👉 rodzinne
👉 ciążowe
👉 noworodkowe
👉 narzeczeńskie
👉 kobiece

Chętnie towarzyszę Wam również podczas:
👉 chrztu,
👉 ślubu

Maj i czerwiec to piękne miesiące, podczas których można naprawdę poczuć radość i bliskość rodzinną. W tych miesiącach o...
08/05/2023

Maj i czerwiec to piękne miesiące, podczas których można naprawdę poczuć radość i bliskość rodzinną. W tych miesiącach obchodzimy też dwa ważne święta - Dzień Mamy i Dzień Taty, dlatego też przychodzę do Was z ofertą sesji rodzinnych 💚

Niezależnie czy jesteś dopiero w ciąży albo Twoje dziecko ma już własne pociechy, warto wybrać się na sesję rodzinną, aby uwiecznić Wasze wyjątkowe momenty w życiu. 🌸

Oferuję Wam luźne sesje zdjęciowe w plenerze lub w Waszym domu, gdzie czujecie się najlepiej. A zależy mi na tym, abyście czuli się naturalnie i bezpiecznie. 💚

📷 Zapoznaj się z moją ofertą i umów na fotograficzne spotkanie 👇

250zł - 5 zdjęć w wersji elektronicznej
350zł - 7 zdjęć w wersji elektronicznej + wydruki 15x21
500zł - 10 zdjęć w wersji elektronicznej + wydruki 15x21

Mam jeszcze kilka wolnych terminów w maju:

18.05 czwartek - 10:00
22.05 poniedziałek - 10:00/11:00
23.05 wtorek - 10:00/11:00
24.05 środa - 10:00/11:00

Zapraszam do umawiania się na sesję ;)

A wiecie, że mogę Wam też towarzyszyć w spotkaniach np. coachingowych i zrobić zdjęcia reportażowe z nich? Taką przyjemn...
04/05/2023

A wiecie, że mogę Wam też towarzyszyć w spotkaniach np. coachingowych i zrobić zdjęcia reportażowe z nich? Taką przyjemność miałam w marcu właśnie.

Marzeniem Natalii było uwiecznienie jej warsztatów, co zrobiłam z ogromną radością.

Wybrałam neutralne kadry, gdyż taka sesja jest wzbudzającym wiele emocji spotkaniem i nie chciałabym niczyjego wizerunku tutaj przedstawiać.

Dziękuję Natalia Janiczak-Liput za zaproszenie ;)

Cześć w nowym miesiącu i w nowym tygodniu! ;) Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się nad tym, co można robić ze mną na ...
01/08/2022

Cześć w nowym miesiącu i w nowym tygodniu! ;)
Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się nad tym, co można robić ze mną na sesji lifestyle w domu, to... można na przykład robić koktajl! ;)

Mam jeszcze wolne miejsca na sesję w sierpniu, więc zapraszam do kontaktu ;)

Mam trochę uśmiechu dla Was w czwartek ;)
28/07/2022

Mam trochę uśmiechu dla Was w czwartek ;)

Czasem nie trzeba szukać odległych miejsc i scenerii do sesji zdjęciowych, czasem wszystko co najpiękniejsze mamy dosłow...
17/07/2022

Czasem nie trzeba szukać odległych miejsc i scenerii do sesji zdjęciowych, czasem wszystko co najpiękniejsze mamy dosłownie pod nosem 🌼
Wielokrotnie to powtarzam, że cenię sobie naturalność w swojej fotografii, lubię domowe spotkania z Wami, albo te w Waszych ogrodach, bo właśnie w swojej przestrzeni czujecie się najbezpieczniej i najlepiej.
Plusem tego, że to ja przyjeżdżam do Was niewątpliwie jest to, że nie musicie myśleć o spakowaniu wszystkich potrzebnych rzeczy na sesję, bo to macie w domu. Możecie się przebrać w trakcie, napić kawy itp.

Na zdjęciu Zoja w ramionach mamy Dominiki oraz z siostrami: Kornelią i Eleną ;)

Dzisiaj dzielę się z Wami kolorem! Ostatnio byłam na wesołej sesji z trzema przyjaciółkami i na sam koniec naszego 2,5 g...
12/07/2022

Dzisiaj dzielę się z Wami kolorem!
Ostatnio byłam na wesołej sesji z trzema przyjaciółkami i na sam koniec naszego 2,5 godzinnego spaceru otworzyłyśmy proszki holi ;)

Uwielbiam taką plątaninę rąk ❤️❤️ Ostatnio miałam okazje fotografować 6 pań podczas sesji pokoleniowej, a to jeden kadr ...
05/07/2022

Uwielbiam taką plątaninę rąk ❤️❤️
Ostatnio miałam okazje fotografować 6 pań podczas sesji pokoleniowej, a to jeden kadr z tego spotkania. Babcie z najmłodszą kobietką w rodzinie 😍🥰

Dzień dobry w ten gorący poniedziałek! Dzisiaj najmilej byłoby wskoczyć do basenu i się schładzać ;) Łapcie luźny kadr z...
27/06/2022

Dzień dobry w ten gorący poniedziałek!
Dzisiaj najmilej byłoby wskoczyć do basenu i się schładzać ;)
Łapcie luźny kadr z mojej sobotniej sesji, na pewno niebawem więcej z tego pokoleniowego spotkania Wam pokażę ;)

Miłego poniedziałku!

Dzień dobry! Dzisiaj dzielę się z Wami takim pięknym kadrem z sesji rodzinno-ciążowej. Pani Basia czeka na swoją drugą p...
24/06/2022

Dzień dobry!

Dzisiaj dzielę się z Wami takim pięknym kadrem z sesji rodzinno-ciążowej. Pani Basia czeka na swoją drugą pociechę ;)

Przy okazji przychodzę do Was z wiadomością, że zmieniły mi się plany na przyszły tydzień i mam kilka wolnych terminów na spotkanie ;) Jeśli jest ktoś chętny na sesję last minute, na przykład ciążową albo rodzinną, to zapraszam do kontaktu ;)

Adres

Gliwice

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Klaudia Dutkiewicz-Niemiec Fotografia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Klaudia Dutkiewicz-Niemiec Fotografia:

Udostępnij

Kategoria