04/09/2024
Ta sesja była dla mnie niezapomnianą przygodą. Nie często zdarza się, że na sesję muszę wstać o 4 rano! Z okazji 10. rocznicy znajomości Darii i Jacka postanowiliśmy zrobić coś wyjątkowego - sesję nad wodą o wschodzie słońca. Na miejscu było ciemno, zimno i chłodno, a niebo było gęsto zachmurzone. Wydawało się, że z wschodu słońca nici, ale postanowiliśmy wykorzystać ten czas jak najlepiej. Zrobiliśmy kilka zdjęć, a potem Daria i Jacek postanowili się przebrać.
I tu mała RADA – Daria była świetnie przygotowana do sesji! 🥰 Miała ze sobą płyn prostujący zagniecenia - żelazko w płynie! Jeśli jeszcze o tym nie słyszeliście, naprawdę polecam każdemu na przyszłość. To mały detal, który robi ogromną różnicę, szczególnie gdy zależy nam na idealnym ujęciu 📸
Wracamy do zdjęć, a tu nagle Jacek zaczyna zachowywać się inaczej... Klęka przed Darią i oświadcza się! 😍 Nie mogłam uwierzyć w to, co widzę! Moja radość była ogromna, tym bardziej że mogłam na własne oczy zobaczyć ich prawdziwą miłość i szczęście. 🥰 Jakby tego było mało, w tej właśnie chwili chmury się rozeszły, a na niebie pojawił się piękny wschód słońca 🌤. Wtedy zdjęcia zaczęły robić się same.
Jeszcze raz, serdeczne GRATULACJE dla Was! :*