04/09/2019
"We-se-le!!! Hej, wesele, hej, wesele
Tańcowało, grało i śpiewało ile tchu
Dla tego weseliska było ziemi mało
i nawet nieba mało było mu..."
Przepiękne zaślubiny w cerkwi (kto kiedykolwiek brał w takich udział, ten na pewno przyzna mi rację :) ) i wesele pod chmurką do, zapewne, białego rana :)
Na takim weselu ostatni raz byłam jakieś 32 lata temu i płakałam, bo pani nie dała mi kokardki weselnej :) Teraz też się popłakałam, kiedy Roksana z Michałem przyrzekali sobie miłość i wierność (na szczęście udało mi się łezkę ukryć za aparatem ;) )
Roksanko, Michale, niech Wasza wspólna droga będzie jak wino. Z każdym dniem niech nabiera mocy i słodyczy :) Wszystkiego Wam najpiękniejszego :)