Kasia Giedroyć - videomaker

Kasia Giedroyć - videomaker Tworzę filmy pełne emocji. Wierzę, że każda marka ma historię wartą opowiedzenia. 🎥
▫️promocyjne, produktowe, usługowe
▫️Napisz do mnie po ofertę 📩
(2)

06/04/2026

Warsztaty z tworzenia treści na SM dla branży noclegowej. 🎥

🗓️ 28 kwietnia

Przed nami I edycja 8h warsztatu pełnego praktycznych informacji jak promować swój obiekt w mediach społecznościowych.

Dowiesz się jak nagrywać, montować i przełamać barierę w mówieniu do kamery. Pomożemy Ci znaleźć Twój kierunek komunikacji i przyciągnąć Twoich wymarzonych gości.

Podczas naszego spotkania poznasz Małgosię z która podzieli się swoją historią i doświadczeniem w tym zakresie.

Skomentuj „WARSZTAT” i poznaj więcej szczegółów!
Nie może Cię tu zabraknąć. 🥹

29/03/2026

Już w kwietniu organizujemy warsztat, na którym dowiesz się jak nagrywać materiały, jak kadrować, jak opowiadać o swoim obiekcie, ale poznasz też historię Małgosi z , która doskonale wie jak to jest budować markę od zera.

18/03/2026

Czujesz tę presję z wyjazdami? Musisz mieć super foty i musisz wyglądać na nich jak gwiazda Instagrama?

Łatwo jest wpędzić się w kompleksy oglądając te wszystkie treści. Idealne stylizacje, idealne lokalizacje, a to wszystko to ułamek prawdy.

Zastanów się po co w takim razie bierzesz urlop skoro tyle nerwów to kosztuje 🫣

Podróże • wakacje • foto • video

17/03/2026

Słyszałam, że wiele osób jadzie na Teneryfę z myślą o rajskich plażach z jasnym piaseczkiem i palmami.

Rzeczywistość jednak wygląda jak na pocztówce.

Podoba Ci się ten klimat czy jednak wolisz białe plaże? 🏖️

02/03/2026

🎥✨

02/03/2026

Wyślij to osobie, której spodobałoby się takie kino 🥹🎥

25/02/2026

Możesz nie lubić zimy, ale przyznaj, że te widoki wynagradzają wszystko.

Zima w górach to w ogóle inny poziom doświadczeń.
Dziękuję za ten piękny czas. 🥹

nocleg • contentcreator • filmmaker • zima • góry • podróże • miejsce warte odwiedzenia

Kto by tak wszedł na ten lód jak niektórzy na zdjęciach? 🫣To mój drugi raz w tym roku w Mikoszewie, za pierwszym razem b...
22/02/2026

Kto by tak wszedł na ten lód jak niektórzy na zdjęciach? 🫣

To mój drugi raz w tym roku w Mikoszewie, za pierwszym razem było -20 stopni i było mało ludzi.

Dziś pierwszy dzień plusowych temperatur, więc zjechał się znów tłum, bo to już właściwie ostatni moment, żeby zobaczyć Bałtyk w takim wydaniu jeszcze tej zimy.

Fun fact: za pierwszym razem wzięłam drona, ale bez karty pamięci. 😂

Adres

Gdansk

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Kasia Giedroyć - videomaker umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij