28/04/2021
Kochani,
Z racji, że przyszła wiosna i wszystko budzi się do życia, również ja 😜 postanowiłam sprezentować 1 darmową, wiosenną sesję zdjęciową, oraz zniżkę -20% dla pierwszych 10 zainteresowanych osób. 🎁❗️❗️❗️
Dookoła wszystko kwitnie, warto to wykorzystać 🌸🌸🌸
🎁Wygrany otrzyma 10 bajkowych zdjęć po autorskiej obróbce w formie elektronicznej oraz ok. 1 h niezapomnianej sesji na świeżym powietrzu.🌸🌿🌞
👉Do wyboru sesja :
💍 narzeczeńska,
😍 dla zakochanych,
👨👩👧👦 rodzinna,
👧 dziecięca,
👩❤️💋👨 ślubna.
🤰 ciążowa
👉Jeśli chcesz wziąć udział w rozdaniu, napisz w komentarzu, dlaczego to właśnie Ty powinieneś/powinnaś otrzymać prezent. Dlaczego chcesz wziąć udział w sesji i co może zmienić w Twoim życiu ❤. Jaką sesję chciałbyś/ chciałabyś otrzymać?😏
👉Udostępnij ten post i pomóż w ten sposób innym wziąć udział w zabawie! Jeśli podobają Ci się moje zdjęcia będzie mi bardzo miło jeśli polubisz lub zaobserwujesz mój funpage.
👉Na Wasze odpowiedzi czekam do środy po majówce (5.05), do końca dnia (24:00).
👉Wyniki podam w czwartek 06.04.2021 w oddzielnym poście. ❗️Wymagana zgoda na publikację zdjęć szczęśliwca❗️📷
Powodzenia i zapraszam do komentowania😉😁
Czas start❗️