Julia Mocarska Fotografia

Julia Mocarska Fotografia Jestem z zamiłowania fotografem z Gdańska. Wykonuję głównie sesje plenerowe - portretowe, dziec

Hej, dawno nic nie wrzucałam, ale żyję, mam się dobrze i nadal tworzę ;) Nadeszły ciepłe dni w sam raz na sesje na plaży...
29/06/2022

Hej, dawno nic nie wrzucałam, ale żyję, mam się dobrze i nadal tworzę ;)
Nadeszły ciepłe dni w sam raz na sesje na plaży ☀️
Dawno u mnie nie było zdjęć B&W, bo kocham kolor, ale mają w sobie coś unikatowego, lepiej uwydatniają emocje i dynamikę sceny. Chyba się z z tą czernią i bielą zaprzyjaźnię 🖤🤍
W następnym poście obiecuję kadry w kolorze z tej samej sesji ❤️💚💙

Takie słodkości na jednym z Chrztów Świętych. Poproszę więcej takich modeli :P Świeżo ochrzczony kawaler z piękną mamą❤
10/08/2021

Takie słodkości na jednym z Chrztów Świętych. Poproszę więcej takich modeli :P Świeżo ochrzczony kawaler z piękną mamą❤

Cześć wszystkim,Do tej pory wstawiłam tu chyba tylko jedno zdjęcie z wieczoru panieńskiego... Czas to zmienić❗️❗️❗️  Prz...
15/07/2021

Cześć wszystkim,
Do tej pory wstawiłam tu chyba tylko jedno zdjęcie z wieczoru panieńskiego... Czas to zmienić❗️❗️❗️ Przed Wami zdjęcia z sesji we Władysławowie.

Z tą parą miałam przyjemność już 2 raz i co ciekawe była to druga sesja narzeczeńska... Jak widać spodobało się 😛 Tym ra...
30/06/2021

Z tą parą miałam przyjemność już 2 raz i co ciekawe była to druga sesja narzeczeńska... Jak widać spodobało się 😛 Tym razem zdecydowali się na sesję w centrum Gdańska. W skrócie: super para, miło spędzony czas i ciepłe, pełne miłości kadry ❤ Chyba nadajemy na podobnych falach, zresztą sami oceńcie... 😉z Dominika Trochowska, Bartosz Kwidziński

Cześć,Ta para otrzymała ode mnie sesję jakiś czas temu w rozdaniu. Akurat był sezon na kwitnące bzy, więc jak mogliśmy t...
28/06/2021

Cześć,
Ta para otrzymała ode mnie sesję jakiś czas temu w rozdaniu. Akurat był sezon na kwitnące bzy, więc jak mogliśmy tego nie wykorzystać!💜💜💜 Efekty sesji poniżej👇
Przypominam o sesjach w makach, dzisiaj znalazłam nowe pole (można zobaczyć w relacji), bardzo blisko tego, z którego efekty już Wam przedstawiałam. w poprzednich postach🥀. W tamtym miejscu maczki już znikają, a wypiera je rumianek, jeśli ktoś ma ochotę na sesję na polu rumianku też oczywiście zapraszam 🙂🙃

Kim jest Ojciec?Dla córek jest pierwszą miłością, kimś kto buduje poczucie wartości, kto przytuli jak tego potrzebujesz,...
23/06/2021

Kim jest Ojciec?
Dla córek jest pierwszą miłością, kimś kto buduje poczucie wartości, kto przytuli jak tego potrzebujesz, kto wspiera i daje poczucie bezpieczeństwa. Kimś kto pokonuje lęki i strachy ❤️
Dla syna - wzorem do naśladowania, bohaterem, najlepszym kompanem do zabawy, kimś kto nauczy grać w piłkę, wsparciem, motywatorem 💪

W tym szczególnym Dniu chciałabym podziękować i życzyć wszystkim ojcom, żebyście zawsze byli właśnie takimi tatusiami i nie zapominali o tej przepięknej roli w Waszym życiu!

Cześć,Kilka dni temu pisałam o tym, że znalazłam piękne pole maków. Niestety maki już długo nie wytrzymają... ☹️ Poniżej...
22/06/2021

Cześć,
Kilka dni temu pisałam o tym, że znalazłam piękne pole maków. Niestety maki już długo nie wytrzymają... ☹️
Poniżej przedstawiam zdjęcia z sesji rodzinnej o zachodzie słońca. Jeśli masz czas w tym tygodniu i marzysz o pięknych zdjęciach w czerwonych kwiatach, zapraszam do kontaktu 😉 Warto mieć co włożyć do rodzinnego albumu, uwiecznić te krótkie chwile z dzieciństwa naszych pociech. Dzieci za szybko rosną, dlatego warto umówić się na sesję już dzisiaj. 📷
z Paulina Szczypka

Cześć, znalazłam ostatnio piękne pole w pobliżu Gdańska, które aż prosi się o sesję !!!😁 👉Jeśli w Twoim albumie brakuje ...
17/06/2021

Cześć, znalazłam ostatnio piękne pole w pobliżu Gdańska, które aż prosi się o sesję !!!😁
👉Jeśli w Twoim albumie brakuje Waszych wspólnych zdjęć, z rodziną, ukochanym/ ukochaną i marzą Ci się piękne, naturalne zdjęcia w świetle zachodzącego słońca napisz do mnie 😉 Postaramy się wspólnie rozwiązać ten problem i wyczarować nietuzinkowe kadry 📷

Dzień dobry wszystkim,Pewnie już kilka razy pisałam, że kocham czerwień na fotografii, a czerwona suknia podkreśla kobie...
15/06/2021

Dzień dobry wszystkim,
Pewnie już kilka razy pisałam, że kocham czerwień na fotografii, a czerwona suknia podkreśla kobiecość, wdzięk i złożoność natury płci pięknej. Dzisiaj chcę Wam pokazać kadr z wiosennej sesji na polu tulipanów.
Jeśli nie masz żadnych zdjęć z rodziną, Twoim ukochanym, lub nie posiadasz zdjęć swoich dzieci i marzą Ci się sesja na czerwonym kwiecistym dywanie, napisz do mnie! Właśnie kwitną maki. 🌹🌹🌹
Mam namiary na piękne, wielkie pole w okolicy Gdańska. Kwiaty nie czekają i trzeba łapać okazję póki jeszcze kwitną...
Może nie masz pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego, a wiesz, że ucieszyłby się z takiej sesji? Ostatnio zaopatrzyłam się w kilka kapeluszy, które świetnie nadadzą się do takich sesji.👒
Zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej 😉

Cześć wszystkim,👋 jeszcze tutaj chyba o tym nie pisałam, ale robię też sesje komunijne.Zdjęcia zostały zrobione w pochmu...
28/05/2021

Cześć wszystkim,👋
jeszcze tutaj chyba o tym nie pisałam, ale robię też sesje komunijne.

Zdjęcia zostały zrobione w pochmurny deszczowy dzień, po I Komunii Świętej, w trakcie spaceru z rodziną. Na szczęście trochę popadało, a potem udało się zrobić piękne zdjęcia. ❤

Zresztą dla fotografa pochmurne niebo jest dużo lepsze niż fotografowanie w pełnym słońcu w połowie dnia, co zawsze staram się powtarzać na sesjach. W słoneczne dni staram umawiać się z Wami koło wschodu lub zachodu słońca. Wtedy jest najlepsze światło i nie ma brzydkich cieni i przepaleń na Waszych fotkach.

Dzisiaj piąteczek, więc życzę wszystkim udanego weekendu i odpoczynku.😎
P.S Jeśli podobają Ci się zdjęcia miło mi będzie jak pozostawisz po sobie jakiś ślad na przykład w postaci komentarza.👇

Cześć wszystkim ☺️Czas na komentowanie się skończył i należałoby ogłosić wyniki rozdania. Dziękuję wszystkim za udział i...
06/05/2021

Cześć wszystkim ☺️
Czas na komentowanie się skończył i należałoby ogłosić wyniki rozdania. Dziękuję wszystkim za udział i przypominam o zniżce -20% na sesję dla wszystkich uczestników❗️❗️❗️
👉Rozdanie wygrywa Patryk Wiśniewski 🎁 Gratuluję i proszę o kontakt w wiadomości prywatnej 😉
Życzę wszystkim udanego nadchodzącego weekendu🌞
Na zdjęciu moja szwagierka Julia Mocarska (tak jakby ktoś się zastanawiał nad zbieżnością imienia i nazwiska 😛)

Kochani,Z racji, że przyszła wiosna i wszystko budzi się do życia, również ja 😜 postanowiłam sprezentować 1 darmową, wio...
28/04/2021

Kochani,
Z racji, że przyszła wiosna i wszystko budzi się do życia, również ja 😜 postanowiłam sprezentować 1 darmową, wiosenną sesję zdjęciową, oraz zniżkę -20% dla pierwszych 10 zainteresowanych osób. 🎁❗️❗️❗️
Dookoła wszystko kwitnie, warto to wykorzystać 🌸🌸🌸
🎁Wygrany otrzyma 10 bajkowych zdjęć po autorskiej obróbce w formie elektronicznej oraz ok. 1 h niezapomnianej sesji na świeżym powietrzu.🌸🌿🌞
👉Do wyboru sesja :
💍 narzeczeńska,
😍 dla zakochanych,
👨‍👩‍👧‍👦 rodzinna,
👧 dziecięca,
👩‍❤️‍💋‍👨 ślubna.
🤰 ciążowa
👉Jeśli chcesz wziąć udział w rozdaniu, napisz w komentarzu, dlaczego to właśnie Ty powinieneś/powinnaś otrzymać prezent. Dlaczego chcesz wziąć udział w sesji i co może zmienić w Twoim życiu ❤. Jaką sesję chciałbyś/ chciałabyś otrzymać?😏
👉Udostępnij ten post i pomóż w ten sposób innym wziąć udział w zabawie! Jeśli podobają Ci się moje zdjęcia będzie mi bardzo miło jeśli polubisz lub zaobserwujesz mój funpage.
👉Na Wasze odpowiedzi czekam do środy po majówce (5.05), do końca dnia (24:00).
👉Wyniki podam w czwartek 06.04.2021 w oddzielnym poście. ❗️Wymagana zgoda na publikację zdjęć szczęśliwca❗️📷
Powodzenia i zapraszam do komentowania😉😁
Czas start❗️

Adres

Gdansk

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Julia Mocarska Fotografia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Julia Mocarska Fotografia:

Udostępnij

Kategoria