01/06/2026
Dzień Dziecka to nie tylko święto najmłodszych. To przypomnienie dla nas wszystkich, jak pięknie jest patrzeć na świat oczami dziecka.
To radość z biegania boso po trawie, śmiech bez powodu, przytulanie najmocniej na świecie i ta wyjątkowa umiejętność cieszenia się małymi rzeczami.
Dzieciństwo mija szybciej, niż nam się wydaje. Dlatego tak bardzo kocham fotografować dzieci i rodziny. W kadrach zatrzymuję nie tylko uśmiechy, ale też emocje, spojrzenia, gesty i wspomnienia, do których będziecie wracać przez lata.
Nie odkładajcie tych chwil na później. Dziś jest idealny moment, by zachować kawałek dzieciństwa na zawsze.
Wszystkim Dzieciom – tym małym i tym trochę większym – życzę niekończącej się radości, ciekawości świata i marzeń, które zawsze będą miały skrzydła. ❤️
FOTOGRAF RODZINNY GDAŃSK
SESJE DZIECIĘCE TRÓJMIASTO
SESJE RODZINNE I NOWORODKOWE
10 LAT DOŚWIADCZENIA 📸✨