23/12/2025
Najpiękniejsze uczucie
I najlepsza opinia dotycząca mojej pracy jest wtedy, kiedy chcecie do mnie wracać.
Dziękuję Wam za zaufanie i wpuszczenie mnie do swojego świata ❤️
Na samą myśl o kolejnej sesji z Wami jestem wzruszona!
Kiedy się widzimy, mogę zobaczyć Wasze czułości, Waszą miłość.
Dzięki Wam zatrzymuje się, jestem „tu i teraz”, bardzo to lubię. Zostawiam za drzwiami wszystkie rozterki, a po sesji wychodzę z nową energią, przemyśleniami i głębokim uczuciem spokoju.
I właśnie w tym czasie świątecznym życzę Wam takiego mojego „tu i teraz”. Nie wczoraj, nie jutro, nie zaraz, ale TERAZ. 🦊
Spokojnych świąt! ❤️