FotoEmi Emilia Wojszkun

FotoEmi Emilia Wojszkun Jestem miłośniczką fotografii. Fotografuję wszystko co wpadnie mi w oko. Moja przygoda z fotografią zaczęła się w 2014 roku. Spróbowałam i przepadłam totalnie.

Zaczęło się od projektu unijnego w ramach którego były warsztaty filmowe na których uczyliśmy się nagrywać filmy i robić zdjęcia. Po zakończeniu projektu postanowiłam kupić sobie pierwszy aparat a był to Sony DSC H300. Zaczęłam się uczyć robić zdjęcia. Dopiero później w 2018 roku poznałam innego miłośnika fotografii i razem zaczęliśmy robić zdjęcia. Wtedy rozkręciłam się na dobre. Jak już kupiłam

pierwszą lustrzankę to nie ruszałam się nigdzie dalej bez aparatu. Tak moja przygoda trwa nadal. W dalszym ciągu się uczę i szlifuję moje umiejętności. Jest to moja największa pasja bez której nie mogę żyć. :)

Zaśnieżone Wejherowo wygląda wręcz bajecznie ❤️
30/01/2024

Zaśnieżone Wejherowo wygląda wręcz bajecznie ❤️

Gdańsk - miasto nadmorskie w tzw. Trójmieście. Można tam zwiedzić wiele ciekawych miejsc np. Stocznię Gdańską która zajm...
12/11/2023

Gdańsk - miasto nadmorskie w tzw. Trójmieście. Można tam zwiedzić wiele ciekawych miejsc np. Stocznię Gdańską która zajmuje ważne miejsce w historii Polski czy Stadion Polsat Plus Arena który jest gratką dla wszystkich miłośników piłki nożnej i nie tylko. :)

Marzec 2023

Listopad - miesiąc zadumy, wspomnień o tych których już z nami nie ma. Odwiedzamy cmentarze a na nich groby naszych blis...
06/11/2023

Listopad - miesiąc zadumy, wspomnień o tych których już z nami nie ma. Odwiedzamy cmentarze a na nich groby naszych bliskich. To czas kiedy nekropolie rozbłyskują milionami światełek. Coś pięknego

Puszcza Napiwodzko-Ramucka. Wielki teren porośnięty lasem. W tym lesie wiele malowniczych miejsc. Polana nad jeziorem Ki...
18/06/2023

Puszcza Napiwodzko-Ramucka. Wielki teren porośnięty lasem. W tym lesie wiele malowniczych miejsc. Polana nad jeziorem Kielarskim, na której stoi wieża, z której rozpościera się przepiękny widok na okolicę. Ścieżka pieszo- rowerowa "Zazdrość" prowadząca po malowniczym terenie który jest dość wymagający. Źródełka Kielarskie gdzie płynie woda i rozbija się po kamieniach. I wiele roślin i zwierząt. Przepiękne miejsce warte odwiedzenia. Na polanie o której wspomniałam która znajduje się w miejscowości Zazdrość jest miejsce na grilla i ognisko. Idealne miejsce do relaksu i odpoczynku na łonie natury :)

No to jeszcze trochę pięknej wiosny :) Tym razem jednak nie same kwiaty a cała alejka gdzie sfotografowałam te kwiaty :)
15/05/2023

No to jeszcze trochę pięknej wiosny :) Tym razem jednak nie same kwiaty a cała alejka gdzie sfotografowałam te kwiaty :)

Piękna wiosna nam się zrobiła. Drzewa cudnie kwitną, pachną i wyglądają. Nic tylko spacerować i robić zdjęcia. I tutaj k...
06/05/2023

Piękna wiosna nam się zrobiła. Drzewa cudnie kwitną, pachną i wyglądają. Nic tylko spacerować i robić zdjęcia. I tutaj kilka takich zdjęć wam wrzucam :) z Daniel Wojszkun

Dziękuję za inspirację Martyna Osowiecka :)

Witajcie! :)Mam na imię Emilia i zapraszam was do obserwowania mojej strony. Fotografia jest moją największą pasją którą...
09/03/2023

Witajcie! :)
Mam na imię Emilia i zapraszam was do obserwowania mojej strony. Fotografia jest moją największą pasją którą odkryłam w 2014 roku. Cały czas się rozwijam i uczę.
Na mojej stronie będę się z Wami dzielić moimi zdjęciami. Będą to zdjęcia ze spacerów, wycieczek, przejażdżek a także podróży. Poza tym będę tworzyć albumy tematyczne. Będą tu zdjęcia stare i nowe.
Mam nadzieję że moje zdjęcia będą wam się podobać.
Poniżej pierwsze z nich. Mamy jeszcze zimę a więc piękna śnieżyca uchwycona aparatem.
Ściskam was :)

Adres

Gdansk

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy FotoEmi Emilia Wojszkun umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij

Kategoria