Agata Suchwałko Fotografia

Agata Suchwałko Fotografia Naturalna fotografia rodzinna, dziecięca i ciążowa. W plenerze lub u Ciebie w domu.

Spokojna sesja z dziećmi? Nie ma takiej opcji!😆
30/04/2026

Spokojna sesja z dziećmi? Nie ma takiej opcji!😆

29/04/2026

Rodzice i trzy dziewczynki. Każda z nich inna, każda na swoim etapie odkrywania świata. Nic tu nie było "na siłę". Był czas na zabawę, na przytulasy i na odpoczynek.

Ty też możesz mieć takie rodzinne zdjęcia. Bez studia, bez sztucznego światła i pozowania. Tylko wy, wasze relacje i natura, która tworzy najpiękniejsze tło do zdjęć!😍

https://agatasuchwalkofotografia.pl/sesja-z-dziecmi-na-lace-gdansk/

Jeśli widzisz ten post, to Twój znak, by umówić się na rodzinną sesję nad morzem!❤️  Napisz do mnie, a podam Ci wolne te...
27/04/2026

Jeśli widzisz ten post, to Twój znak, by umówić się na rodzinną sesję nad morzem!❤️
Napisz do mnie, a podam Ci wolne terminy ☺️

Ofertę z cennikiem znajdziesz tutaj:

OFERTA SESJI ZDJĘCIOWYCH Sesja rodzinna lifestyle Naturalne zdjęcia w plenerze lub Twoim domu. Sesja w swobodnej atmosferze, bez pozowania. Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolice. Uchwycić rodzinne chwile Z lekkim niedowierzaniem…

A może zamiast na plażę, wybierzemy się na miejski spacer? Kiedyś dosyć sceptycznie podchodziłam do zdjęć w mieście. Bo ...
24/04/2026

A może zamiast na plażę, wybierzemy się na miejski spacer?

Kiedyś dosyć sceptycznie podchodziłam do zdjęć w mieście. Bo spacerujący ludzie. Bo przejeżdżające auta. Bo znaki, śmietniki i sporo innych "przeszkadzaczy". Ale z czasem polubiłam ten miejski klimat rodzinnych kadrów. Zwłaszcza, że w Trójmieście mamy sporo możliwości!

Hej! Wiesz, że zapisy świąteczne sesje już ruszyły?Sesja pierniczków w domowym zaciszu czy rodzinne chwile w pięknie zaa...
17/11/2025

Hej! Wiesz, że zapisy świąteczne sesje już ruszyły?

Sesja pierniczków w domowym zaciszu czy rodzinne chwile w pięknie zaaranżowanym studio? A może spacer po świątecznym jarmarku? Którą opcję sesji wybierzesz?

Tutaj znajdziesz ofertę sesji wraz z cennikiem⬇ A po informację o wolnych terminach zgłoś się w wiadomości prywatnej 😊

https://agatasuchwalkofotografia.pl/oferta/sesja-swiateczna/

Marzy mi się, by sesja we dwoje była trochę jak randka. Chciałabym, aby to był czas dla Was. Bez pośpiechu, telefonów i ...
22/04/2025

Marzy mi się, by sesja we dwoje była trochę jak randka. Chciałabym, aby to był czas dla Was. Bez pośpiechu, telefonów i zerkania na zegarek. Zależy mi, abyście skupili się na sobie i nie szukali wzrokiem obiektywu🥰 Wtedy dzieje się magia!💕

Wiosenne sesje plenerowe to...🔸 jeszcze puste plaże,🔸 łagodne, wiosenne światło,🔸 spotkanie na zdjęcia późnym popołudnie...
15/04/2025

Wiosenne sesje plenerowe to...
🔸 jeszcze puste plaże,
🔸 łagodne, wiosenne światło,
🔸 spotkanie na zdjęcia późnym popołudniem, a nie wieczorem (łatwiej zorganizować się z małymi dziećmi!),
🔸 kwiaty i drzewa w rozkwicie (możemy umówić się na kwitnącą sesję!),
🔸 przyjemne, ale nie upalne temperatury (i większe pole manewru z garderobą),
🔸 większa dostępność weekendowych terminów!

To co, widzimy się na wiosennej sesji zdjęciowej?📸

Jak myślisz, domowe zacisze to dobra sceneria do ciążowych zdjęć?❤❤❤⬇️⬇️⬇️
10/04/2025

Jak myślisz, domowe zacisze to dobra sceneria do ciążowych zdjęć?❤❤❤

⬇️⬇️⬇️

Sesja ciążowa z partnerem: wspólne chwile oczekiwania na nowego członka rodziny. Zobacz jak mogą wyglądać zdjęcia z takiej sesji!

Odczarujmy wreszcie to, że fotografia biznesowa to koniecznie lampy błyskowe, białe tło i gładkie koszule! Naprawdę możn...
07/04/2025

Odczarujmy wreszcie to, że fotografia biznesowa to koniecznie lampy błyskowe, białe tło i gładkie koszule! Naprawdę można inaczej i ciekawiej 😀
Jestem zdania, że (prawie) każda branża może postawić na luźniejszy typ sesji, pokazującej lekkość, pasję i pracę od kulis.
Właśnie takie luźniejsze, mniej formalne zdjęcia pokazują ludzką stronę biznesu. W końcu za każdą marką stoi człowiek, prawda?

"Czy coś z tego wyjdzie?" - to już chyba standardowe pytanie tuż po sesji 🤭Bo widzisz, na sesji czasem panuje lekki chao...
03/04/2025

"Czy coś z tego wyjdzie?" - to już chyba standardowe pytanie tuż po sesji 🤭
Bo widzisz, na sesji czasem panuje lekki chaos, czasem dzieci mają inne pomysły na siebie niż pierwotnie zakładaliśmy. A czasem po prostu ten luz i brak pozowania sprawia, że pod koniec sesji zastanawiacie się, czy cokolwiek z tych zdjęć wyjdzie 😉

Galerie ze zdjęciami do wyboru są zawsze niespodzianką! A potem otrzymuję takie wiadomości "Bałam się, że nic nie wyjdzie, a tu tyle pięknych kadrów, że chciałabym wziąć każde jedno zdjęcie!" ❤

Adres

Gdansk
80-175

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Agata Suchwałko Fotografia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Agata Suchwałko Fotografia:

Udostępnij

Kategoria