Łapiemy momenty / Ewelina Kostro Photography

Łapiemy momenty / Ewelina Kostro Photography Photography

Zapraszam na świetną akcję - 25.01.2025 kolejny raz gramy z WOŚP ❤️📸🥳Można wesprzeć z nami Wielką Orkiestrę, a przy okaz...
17/01/2025

Zapraszam na świetną akcję - 25.01.2025 kolejny raz gramy z WOŚP ❤️📸🥳
Można wesprzeć z nami Wielką Orkiestrę, a przy okazji odświeżyć album ze zdjęciami - same plusy i same korzyści 🙂

Już drugi rok Cyfrowe.pl gra razem z WOŚP ❤️
Dołącz do nas na 1 z 3 sposobów!

😍 Wciel się w rolę modelki/modela albo zabierz rodzinę, dzieci, przyjaciółkę i weź udział w charytatywnej sesji zdjęciowej wykonanej przez fotografów z ekipy Cyfrowe.pl. Wystarczy, że przekażesz na WOŚP 200 zł, a my zrobimy Ci sesję fotograficzną, która będzie piękną pamiątką dla Ciebie i Twoich bliskich 📸

😍 Wynajmij stanowisko fotograficzne w Zmiana Studio w Gdańsku przygotowane przez naszych ekspertów i z ich pomocą zrób własną sesję!

😍 Dorzuć coś od siebie do naszej wirtualnej skarbonki https://eskarbonka.wosp.org.pl/kicytuzuna

Szczegóły akcji, np. jak zarezerwować sesję, znajdziesz na tej stronie
👇👇👇
https://www.cyfrowe.pl/lp/gramy-z-orkiestra.html

dzień dobry w ten całkiem już mroźny listopadowy (jeszcze) poranek  ❄️miało nie być minisów 2024, ale jak usłyszałam:"pr...
23/11/2024

dzień dobry w ten całkiem już mroźny listopadowy (jeszcze) poranek ❄️

miało nie być minisów 2024, ale jak usłyszałam:
"przecież zawsze robimy sesję u Ciebie"
"to już tradycja"
"o kurczę, i co teraz?"
to uznałam, że jednak będą 🙃

Jest to oferta zarówno limitowana, jak i last minute💥, skierowana nie tylko do moich stałych klientek i ich rodzin (bo głównie to one zarezerwowały godziny/terminy, że tak powiem "spod lady" ;)) ❤
ale też dla osób, które nie miały głowy do planowania sesji w sierpniu czy wrześniu ⛱ oraz dla takich, którym najlepsze pomysły wpadają do głowy w ostatniej chwili 😉💡

Jak będzie? Jak zawsze - na luzie. Będą pierniczki, kawa, śmiechy, zabierzcie ulubione zabawki swoich dzieci - będziemy wspólnie śpiewać o kręcących się kołach w autobusie 😅, żeby Wasze pociechy właśnie "w tym momencie" spojrzały na czarną puszkę aparatu i zrobiły najpiękniejszy uśmiech na fotografii dla dziadków ❤
Kiedy ? Mam dwa terminy 30.11 oraz 7.12 - godzinowo mocno "przebrane", ale może akurat się spasujemy 😊

Mamy to? 😉🙃

P.S - Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń lub napisz 🙂

dobry wieczór mili Państwo,czasami w przestrzeni około życiowej dzieję się tyle, że nie starcza przestrzeni na życie w s...
16/10/2024

dobry wieczór mili Państwo,

czasami w przestrzeni około życiowej dzieję się tyle, że nie starcza przestrzeni na życie w sieci - ma to oczywiście pro zdrowotny wpływ na duszę, a wprost przeciwny na biznes i marketing 💁‍♀️

pomijając zapewne niepotrzebny wstęp - dzisiaj chce pokazać Wam sesję, która była dla mnie wyzwaniem - jak zawsze - (szczególne podziękowania dla Czarek Dobrzelecki) , ale też pewnym punktem zaczepienia dla zastanowienia się - po co człowiekowi w życiu sport? co daje mi aktywność fizyczna? ile problemów można wybiegać, wypedałować 🚲 lub wypocić na siłowni?

Czekając...
na ekipę, aż zbierze się po treningu, żeby pojechać na sesję ,
Obserwując...
relacje "trener-podopieczny" ,
aż w końcu fotografując...
nasunęła mi się myśl - mimo endorfin, które uwalniają się tuż po aktywności - w Train Me Now - Cezary Dobrzelecki dostaje się psychoterapię i rehabilitację w jednym.
Serio - widziałam na własne oczy!

Ups... zapomniałabym najważniejszego.... Dziewczyny i Chłopaki dysponują również narzędziami naprawdę motywującymi - z nimi nie może się nie udać! ... 🫢

(pół żartem oczywiście- ekipa jest "do rany przyłóż") *💛🖤

  - ta myśl, a w zasadzie piosenka towarzyszyła mi podczas pracy nad tym kadrem ❤muszę przyznać- lubię dzielić z Wami te...
07/05/2024

- ta myśl, a w zasadzie piosenka towarzyszyła mi podczas pracy nad tym kadrem ❤

muszę przyznać- lubię dzielić z Wami te chwile!
Miłość...
oczekiwanie...
szczęście...
przepełniające każdą komórkę ciała...
Ejjjj - widzicie te iskry co ja? ⚡️😁

A jaką Wy macie pogodę? ☀️

Kiedy Twoja Klientka wychodzi pięknie na wszystkich zdjeciach i nie możesz sięzdecydować...   📸 🫶
10/02/2024

Kiedy Twoja Klientka wychodzi pięknie na wszystkich zdjeciach i nie możesz sięzdecydować... 📸 🫶

Zarówno nieoficjalne i oficjalne źródła podają, że Maluszek jest już na świecie. Nie ze wszystkimi fotkami uwinęłam się ...
03/02/2024

Zarówno nieoficjalne i oficjalne źródła podają, że Maluszek jest już na świecie. Nie ze wszystkimi fotkami uwinęłam się przed urodzeniem, ale to nic, bo pamiątka zostanie na zawsze :)
Dużym problemem okazała się selekcja tej sesji, mam wiele pięknych zdjęć Moniki - jednak chyba najbardziej lubię te z jej uśmiechem - mimo, że poprzedzone zostało najpewniej moją chaotyczną paplaniną - no cóż skutki uboczne sesji - jednak dla tego uśmiechu było warto ❤

Przy takim uśmiechu naprawdę ciężko przejść obojętnie 😍 a co dopiero ,,przeklikać'' wszystkie zdjęcia z sesji i wybrać t...
22/01/2024

Przy takim uśmiechu naprawdę ciężko przejść obojętnie 😍 a co dopiero ,,przeklikać'' wszystkie zdjęcia z sesji i wybrać te do pakietu 😁
Monika swoją sesję dostała od przyjaciółek, a przypomnę tylko, że już w tą niedzielę Cyfrowe.pl gra z WOŚP i można taką sesję lub inną podarować komu się chce za jedyne 150 zł. Można też przyjść samemu lub zabrać najbliższe osoby. Akcja jest fajna, okazja jeszcze lepsza, a cel szczytny, bo razem można więcej 🙂
na sesję zapraszam do mnie lub do moich prze zdolnych koleżanek i kolegów - link do zapisów zostawiam poniżej:
https://app.evenea.pl/event/cyfrowe-gra-z-wosp-2024/
*szczegóły akcji w poprzednim poście lub po prostu dajcie znać na priv - z chęcią odpowiem na pytania 🙂

Bardzo lubię naturalność tych kadrów i jeszcze to, że przywodzą mi na myśl południowe Włochy 🥰
09/01/2024

Bardzo lubię naturalność tych kadrów i jeszcze to, że przywodzą mi na myśl południowe Włochy 🥰

Sesja wrześniowa -Maluszek już dawno na świecie ❤ ale ten czas oczekiwania mamy uchwycony i zostanie już z rodzicami na ...
08/01/2024

Sesja wrześniowa -Maluszek już dawno na świecie ❤
ale ten czas oczekiwania mamy uchwycony i zostanie już z rodzicami na zawsze. Oczywiście teraz są inne ,,czekania" - na pierwsze słowo, pierwsze ząbki, pierwsze zabawy... człowiek chyba zawsze na coś czeka... jednak ten moment tuż przed spotkaniem matki z nowonarodzonym dzieckiem jest najbardziej magiczny i bezwarunkowy ze wszystkich ,,czekań" ludzkich ✨

Adres

Gdansk
80-180

Telefon

+48501684440

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Łapiemy momenty / Ewelina Kostro Photography umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Łapiemy momenty / Ewelina Kostro Photography:

Udostępnij

Kategoria