Agnieszka za Obiektywem

Agnieszka za Obiektywem Witajcie! Jestem Agnieszka i zapraszam Was do mojego artystycznego świata, który przestawiam na zdjęciach.

Gorąco zachęcam do obserwowania strony oraz kontaktowania się ze mną! :)

~Gdańsk / Trójmiasto~

Hejka! ☺️Znów minęło troszkę czasu i pragnę przedstawić Wam kolejną część moich zdjęć z 2 edycji Photospota organizowane...
13/09/2022

Hejka! ☺️
Znów minęło troszkę czasu i pragnę przedstawić Wam kolejną część moich zdjęć z 2 edycji Photospota organizowanego przez CarVibes! ❤️
Jestem bardzo ciekawa, jak podobają Wam się moje zdjęcia w takiej dość odważnej odsłonie? 🤔😅
Dajcie mi koniecznie znać, co sądzicie!
CarVibes • PHOTOSPOT 2

Enjoy! 😄

P.S. Jak zawsze zapraszam do kontaktu prywatnie po zdjęcia w oryginalnej rozdzielczości! 😁

Witajcie! Bardzo dawno mnie tutaj nie było, ale to nie oznacza, że o Was zapomniałam! ❤️Po takim czasie należy pokazać c...
07/09/2022

Witajcie!

Bardzo dawno mnie tutaj nie było, ale to nie oznacza, że o Was zapomniałam! ❤️

Po takim czasie należy pokazać coś ciekawego, dlatego serdecznie zapraszam Was wszystkich na I część zdjęć z drugiej edycji Photospot organizowanego przez CarVibes 🥰

Mam nadzieje, że zdjęcia Wam się spodobają i będziecie czekać na kolejną część, która pojawi się już niebawem!

Dajcie koniecznie znać, czy Wam się podobało! :D

CarVibes • PHOTOSPOT 2

Oczywiście możecie się zgłaszać do mnie prywatnie, po zdjęcia w oryginalnej jakości! 😊

Witajcie w ostatni dzień czerwca! 😃Nie mam pojęcia jak to się stało, ale cały czerwiec już za nami! 😱 To był niesamowici...
30/06/2022

Witajcie w ostatni dzień czerwca! 😃
Nie mam pojęcia jak to się stało, ale cały czerwiec już za nami! 😱
To był niesamowicie intensywny i piękny miesiąc, pełen motoryzacyjnych wydarzeń, wspaniałych ciepłych dni, widowiskowych zachodów słońca i inspirujących spotkań i rozmów z Wami! 😊
Nie powiem, troszkę szkoda, ale na pocieszenie popatrzycie na nasz pastelowy Miasto Gdańsk 🥰😍
Mam nadzieję, że lipiec będzie równie piękny! ❤️✊🏻

Cześć,Kolejna odsłona Rozpoczęcia Sezonu 2022 Street Meeting Poland  ❤️ Top 15 samochodów 🏆Zachęcam do oglądania i komen...
29/06/2022

Cześć,
Kolejna odsłona Rozpoczęcia Sezonu 2022 Street Meeting Poland ❤️
Top 15 samochodów 🏆
Zachęcam do oglądania i komentowania! 😊

Hejka! 🥰Zapraszam na serię zdjęć z przejazdu Top 15 aut Street Meeting Poland- Otwarcie Sezonu 2022  🔥Prawda, że piękne ...
23/06/2022

Hejka! 🥰
Zapraszam na serię zdjęć z przejazdu Top 15 aut Street Meeting Poland- Otwarcie Sezonu 2022 🔥
Prawda, że piękne furki? 😍🤩
Gorące brawa i gratulacje dla Właścicieli tych pięknych samochodów! ☺️👏🏻

Street Meeting Poland

Hej 🔥🔥🔥Troszkę musieliście poczekać, ale przedstawiam Wam przedsmak mojej relacji z otwarcia sezonu Street Meeting Polan...
21/06/2022

Hej 🔥🔥🔥
Troszkę musieliście poczekać, ale przedstawiam Wam przedsmak mojej relacji z otwarcia sezonu Street Meeting Poland 2022!
Jako pierwsze wlatują te oto zdjęcia ze strefy Drift 🏎️🔥

Co sądzicie? 🤔
Czekajcie na więcej 💪🏻

Witajcie! ❤️Tak cudowna pogoda dzisiaj. Mam nadzieję, że Wasz weekend będzie piękny i każdy zdąży chociaż odrobinkę naci...
17/06/2022

Witajcie! ❤️
Tak cudowna pogoda dzisiaj. Mam nadzieję, że Wasz weekend będzie piękny i każdy zdąży chociaż odrobinkę nacieszyć się pogodą 😊 Naprawdę warto wyjść na krótki spacer, albo posiedzieć gdzieś wśród natury ❤️
Miłego wypoczynku! ☺️

Piękny Garbusek w romantycznej scenerii retro na dobranoc ❤️
14/06/2022

Piękny Garbusek w romantycznej scenerii retro na dobranoc ❤️

Cześć wszystkim! :D Za mną bardzo fajny weekend - w sobotę odbył się Street Meeting, a w niedzielę zawitałam na XXIII Sp...
13/06/2022

Cześć wszystkim! :D
Za mną bardzo fajny weekend - w sobotę odbył się Street Meeting, a w niedzielę zawitałam na XXIII Spot MST - Jezioro Dobre!

Hej! 👋Już jutro w Gdańsku odbędzie się Street Meeting Poland- Otwarcie Sezonu 2022 🔥Powiem szczerze, że nie mogę się już...
10/06/2022

Hej! 👋
Już jutro w Gdańsku odbędzie się Street Meeting Poland- Otwarcie Sezonu 2022 🔥
Powiem szczerze, że nie mogę się już doczekać, bo w zeszłym roku był naprawdę ogień! 🤩 Świetna organizacja i piękne autka, a przede wszystkim ludzie z pasją. ☺️

To jak, z kim się jutro widzę? 🤔😀

Ps. Fotka zrobiona na Zakończeniu Sezonu 2021! 😊

A teraz druga cześć zdjęć z Opera Klasycznie | Drive it Day 2022
06/06/2022

A teraz druga cześć zdjęć z Opera Klasycznie | Drive it Day 2022

Hej! 🥰Kolejna relacja fotograficzna przed Wami 😁Tym razem wydarzenie w dwóch lokalizacjach i przejazdem przez miasto, co...
06/06/2022

Hej! 🥰
Kolejna relacja fotograficzna przed Wami 😁
Tym razem wydarzenie w dwóch lokalizacjach i przejazdem przez miasto, co tylko dodało uroku! 😀
Przed Wami Opera Klasycznie | Drive it Day 2022 !!! 🤩🔥🔥🔥
Wspaniałe zadbane autka, genialni ludzie i ekstra atmosfera. Jeśli chcecie poczuć chociaż ułamek tego, to serdecznie zapraszam do obejrzenia zdjęć i komentowania 😁
Uwaga! To pierwsza część! Zdjęcia tylko ze spotkania pod Ergo Areną! :D W drugiej części zdjęcia z przelotu i z Filharmonii Bałtyckiej!

Adres

Gdansk

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Agnieszka za Obiektywem umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij

Kategoria