20/03/2020
Nie tak dawno wymyśliłam, że gdy skończę projekt "Dominik" to zorganizuję dla Was konkurs - pokażę te 12 zdjęć, pomieszanych, a kto ułoży je we właściwej kolejności dostanie zaproszenie na bezpłatną sesję. To naprawdę było niedawno,ale tyle się zmieniło w ciągu zaledwie dwóch, trzech miesięcy... sprzedałam mój ukochany dom, zamknęłam studio, wyprowadzam się w odległe miejsce już za kilka dni... Nie jest mi lekko na sercu, a i wieści płynące z każdej strony nie podnoszą na duchu.
Tym niemniej chciałam podziękować tym wszystkim, którzy zajrzeli do mnie w ciągu ostatnich trzech lat, którzy podjęli ryzyko oddania się w ręce inżyniera-rolnika z aparatem fotograficznym w ręce. To dzięki Wam tak dużo się nauczyłam, bo nie ma innej drogi, jak tylko próbować, ćwiczyć, uczyć na błędach i przełamywać własne lęki. Mój udział w szkoleniach nie dałby efektów, gdybym nie miała Was. Wierzę, że jeszcze dane mi będzie wykorzystać nabytą wiedzę i umiejętności kiedyś w przyszłości...
Dziś żegnam się z Wami tym postem. Pozdrawiam Was ciepło ❤️❤️❤️