01/06/2026
Hej kochani, zakończył się pierwszy etap glosowania na Fotografa Roku więc czas na kilka słów podsumowania i – przede wszystkim – OGROMNE DZIĘKUJĘ! ❤️
Udało mi się zająć 🥉trzecie miejsce🥉w powiecie Głogowskim i choć ten wynik niestety nie jest premiowany awansem do kolejnego etapu, to dla mnie ta pozycja smakuje jak najwspanialsza wygrana. Sam fakt, że uplasowałem się tak wysoko jest dla mnie gigantycznym wyróżnieniem.
Doskonale wiem, że ten konkurs wiązał się z płatnymi głosami. W dzisiejszych czasach każdy ogląda złotówkę z dwóch stron, dlatego tym bardziej porusza mnie fakt, że tak wiele osób zdecydowało się uszczuplić swój portfel, aby mnie docenić i wesprzeć. Świadomość, że poświęciliście swoje realne środki, by oddać na mnie głos, jest dla mnie najlepszą nagrodą. Żaden puchar tego nie przebije!
Chcę podziękować wam za:
👉Każdy wysłany SMS i oddany głos,
👉Wszystkie motywujące wiadomości i słowa wsparcia,
👉Udostępnienia i nakręcanie tej wspólnej karuzeli.
Pokazaliście niesamowitą klasę i zaangażowanie. To trzecie miejsce dedykuję właśnie Wam – jesteście absolutnie najlepsi! 🏆