Nazywam się Burak Paweł ,od zawsze fascynowała mnie fotografia i sposób zapisywania obrazu oraz emocji towarzyszących w danej chwili,starając się pokazać to w taki sposób Abyś np.Właśnie Ty miał możliwość powracać do chwil które,były czymś ważnym,szczególnym i wyjątkowym w Twoim Życiu w życiu Twoich przyjaciół lub rodziny,czymś do czego zawsze Będziesz chciał/a powrócić wspomnieniami,podzielić s
ię tym Wspomnieniem z własnymi dziećmi ,wnukami,bliska Ci osobą trzymając w dłoni fotografię,którą być może właśnie ja będę miał zaszczyt oraz przyjemność wykonać dla Ciebie zapisując ten wspaniałą chwile ,fotografie która zawsze Cie przeniesie dokładnie w to samo miejsce i czas. Jeśli Cię zainteresowało to co możemy wspólnie stworzyć ,zapraszam Cię do kontaktu.