Szklane oko-Fotografia Paweł Burak

Szklane oko-Fotografia Paweł Burak WITAJ.Jest mi bardzo miło gościć Cię na swoim funpagu.Mam na Imię Paweł.Zapewne jest Ci wiadom

Nazywam się Burak Paweł ,od zawsze fascynowała mnie fotografia i sposób zapisywania obrazu oraz emocji towarzyszących w danej chwili,starając się pokazać to w taki sposób Abyś np.Właśnie Ty miał możliwość powracać do chwil które,były czymś ważnym,szczególnym i wyjątkowym w Twoim Życiu w życiu Twoich przyjaciół lub rodziny,czymś do czego zawsze Będziesz chciał/a powrócić wspomnieniami,podzielić s

ię tym Wspomnieniem z własnymi dziećmi ,wnukami,bliska Ci osobą trzymając w dłoni fotografię,którą być może właśnie ja będę miał zaszczyt oraz przyjemność wykonać dla Ciebie zapisując ten wspaniałą chwile ,fotografie która zawsze Cie przeniesie dokładnie w to samo miejsce i czas. Jeśli Cię zainteresowało to co możemy wspólnie stworzyć ,zapraszam Cię do kontaktu.

🙏🙏
08/12/2022

🙏🙏

🐶Todi stara się być dzielny, ale martwi go, że zrzutka idzie bardzo słabo..😞Nie możemy zapłacić pierwszej operacji, a Todiego czeka kolejna…Nie zapominajcie o nim 🙏UDOSTĘPNIAJCIE 🙏

https://zrzutka.pl/ubf7sh

Magdalena i Norbert
18/11/2022

Magdalena i Norbert

Zagramy?  ⚽️🐾🐾
17/11/2022

Zagramy? ⚽️🐾🐾

Wieprz         #
07/01/2022

Wieprz #

31/12/2021

Jako PSYjaciołom nie musimy Wam przypominać jak wielkim okrucieństwem wobec zwierząt są petardy 🤬Bezmyślni ludzie dla chwili uciechy świadomie przyczyniają się do tragedii nie tylko zwierząt, które są w domach, ale tych w schroniskach, a także dzikich 😑
Zadbajcie w ten trudny dzień o Wasze 🐶🐶: ❌nie wychodźcie dziś późnym wieczorem na spacer
❌podczas spaceru w ciągu dnia zapnijcie mocniej obrożę, załóżcie adresatke, nie spuszczajcie psa ze smyczy
❌w domu zapewnijcie ustronne miejsce, najlepiej bez okien, włączcie głośno muzykę, odkurzacz, suszarkę 🙈
❌nie stosujecie środków uspokajających na własną rękę bez konsultacji z weterynarzem
❌bądźcie ze swoim psem - śpiewajcie, bądźcie radośni - pokażcie psu, że wszystko jest ok i nic złego się nie dzieje 😁
Przetrwajcie wspólnie ten trudny czas.
POWODZENIA ✊🐾❤️

Wspomnienie lata
14/12/2021

Wspomnienie lata

09/10/2021
📸
02/10/2021

📸

Portretowo podczas Gminnych dożynek
02/09/2021

Portretowo podczas Gminnych dożynek

20/08/2021

„W chwilach, gdy człowiek potrzebuje obecności drugiej osoby, zazwyczaj zostaje sam”.-Autor nieznany
19/08/2021

„W chwilach, gdy człowiek potrzebuje obecności drugiej osoby, zazwyczaj zostaje sam”.-Autor nieznany

Adres

Nowy Antonin
Firlej
21-136

Telefon

+48601099537

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Szklane oko-Fotografia Paweł Burak umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Szklane oko-Fotografia Paweł Burak:

Udostępnij

Kategoria