Paulina Makowiecka - Fotografia

Paulina Makowiecka - Fotografia Paulina Makowiecka - Fotografia

email: [email protected]

Słodka wrześniowa Karolinka
24/01/2019

Słodka wrześniowa Karolinka

Dziś blue monday, ale mam nadzieję, że nie był to taki zły dzień ;)Z kolorem blue kojarzy mi się to zdjęcie - Iga i Rafa...
21/01/2019

Dziś blue monday, ale mam nadzieję, że nie był to taki zły dzień ;)

Z kolorem blue kojarzy mi się to zdjęcie - Iga i Rafał w czerwcowy wieczór

Ksawier i Ollie.Starszy brat to skarb
21/12/2018

Ksawier i Ollie.
Starszy brat to skarb

Mikołajka Tosia
19/12/2018

Mikołajka Tosia

Ciekawe, o czym Lenka marzy na Święta? ;)
18/12/2018

Ciekawe, o czym Lenka marzy na Święta? ;)

Mała... ale szalona!Zuzia z rodzicami
16/12/2018

Mała... ale szalona!
Zuzia z rodzicami

Nie mogłam się zdecydować... :D2 pieseły i jednorożec - tego u mnie jeszcze nie było 😁
13/12/2018

Nie mogłam się zdecydować... :D

2 pieseły i jednorożec - tego u mnie jeszcze nie było 😁

No przyznajcie się, kto z Was był grzeczny w tym roku?:PMalwa i Karol jak co roku cudni
10/12/2018

No przyznajcie się, kto z Was był grzeczny w tym roku?:P

Malwa i Karol jak co roku cudni

Miłość  Niki i Iskierki
09/12/2018

Miłość Niki i Iskierki

Wiem, że kochacie zwierzęta (bo kto ich nie kocha?!)... więc specjalnie dla takich osób - zapraszam na świąteczne sesje ...
04/12/2018

Wiem, że kochacie zwierzęta (bo kto ich nie kocha?!)... więc specjalnie dla takich osób - zapraszam na świąteczne sesje z pupilami :)

Kochani!Pisaliście do mnie w sprawie sesji świątecznych - nie obiecywałam nikomu na 100%... ale udało się!Zapraszam  na ...
02/12/2018

Kochani!
Pisaliście do mnie w sprawie sesji świątecznych - nie obiecywałam nikomu na 100%... ale udało się!

Zapraszam na sesje - z dziećmi lub z pupilami!!!

Planowane terminy:
07-09.12.
14-16.12

Zasady są takie:
- zapraszam Was do siebie w odstępie godzinowym,
- sesja zorganizowana jest dla rodziny z dziećmi (najlepiej już siedzące), oraz sesje z pupilami!!!
- sesja trwa ok 30 min;
- cena za sesję to 150zł, w tym dostajecie 6 zdjęć (poddanych retuszowi) drogą mailową;
- ja jestem odpowiedzialna za aranżację do zdjęć, Wy zaś poproszeni jesteście o strój powiązany chociaż kolorystycznie ze świętami, oraz ogromny uśmiech na twarzach:)
- proszę o zabranie obuwia zmiennego dla wszystkich, by nie zniszczyć scenografii;
- o rezerwacji poproszę informować mnie w wiadomości prywatnej, lub w komentarzu;
- możliwość dokupienia dodatkowych kadrów 15zł/szt

Zapraszam!!!

Wczorajszy dzień był idealnym dniem na ślub!Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia dla Mireli i Pawła! ❤️Do zobac...
22/07/2018

Wczorajszy dzień był idealnym dniem na ślub!

Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia dla Mireli i Pawła! ❤️

Do zobaczyska na plenerze!

Adres

Elblag

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Paulina Makowiecka - Fotografia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Paulina Makowiecka - Fotografia:

Udostępnij

Kategoria