Kadry z uśmiechem

Kadry z uśmiechem Witajcie,
"kadry z uśmiechem" są efektem pasji, która zaczęła rozwijać się wraz z pojawieniem się na świecie Basi. Pozdrawiam Was serdecznie
Marta
(1)

Teraz chciałabym Was zaprosić na wspólną, radosną podróż wraz z "kadrami".

16/04/2026

A tak wyglądam przy robieniu zdjęć, kiedy jestem maksymalnie skupiona 😉

01/04/2026
01/04/2026

Kochani!
Od dziś zmieniam profil wykonywanej przez siebie fotografii z rodzinnej na sportową.
Od tej pory wszystkie zdjęcia będą wykonywane w biegu. Pierwsze próby już zostały podjęte, a efekty będziecie mogli wkrótce zobaczyć.
Buziaki!

Ostatnio cofnęłam się w lata dzieciństwa, zabawy na trzepaku, wyplątanie wianków, ciuciubabkę i kilka innych gier, który...
16/08/2025

Ostatnio cofnęłam się w lata dzieciństwa, zabawy na trzepaku, wyplątanie wianków, ciuciubabkę i kilka innych gier, których wcześniej nie znałam. A to wszystko za sprawą gry, którą kupiłam dzieciom-nie tylko moim, ale także naszych przyjaciół. Co to za gra?

Zastanawiałam się co ładnego i mądrego napisać w TYM Dniu.Zdjęcie zrobiło się samo w sobotę przy okazji kilku innych zdj...
26/05/2025

Zastanawiałam się co ładnego i mądrego napisać w TYM Dniu.
Zdjęcie zrobiło się samo w sobotę przy okazji kilku innych zdjęć.
Miał być cytat z mojego ukochanego Kubusia Puchatka. To też już wiedziałam łapiąc tę chwilę.
I chwilę się zastanawiałam, czy bardziej o miłości, czy o przyjaźnie, czy o nicnierobieniu. Aż przyszedł ten:

"- A ty (...), czego sobie zażyczyłeś?
- Ciebie."
A.A.Milne

I mam do Ciebie prośbę - Kochana Mamo:
Podziel się w komentarzu zdjęciem ze swoim szczęściem, opisz wspólną historię - zabawną czy wzruszającą - zostawię to Tobie. A ja postaram się, żeby dla jednej z Was wyszedł z mojego aparatu jakiś kadr z uśmiechem.

obserwujący

Mój kochany jednorożec 🙂 Jedyny i wyjątkowy 🙂A tak poza tym zabawy nowym filtrem 😉 musze go wypróbować na sesji - może k...
20/03/2025

Mój kochany jednorożec 🙂
Jedyny i wyjątkowy 🙂

A tak poza tym zabawy nowym filtrem 😉 musze go wypróbować na sesji - może kobiecej 🤔 może któraś z Was albo Waszych koleżanek, przyjaciółek ma ochotę?

„Piękno kobiety nie przejawia się w ubraniach, które nosi, w jej figurze lub sposobie w jaki układa włosy. Piękno kobiet...
04/03/2025

„Piękno kobiety nie przejawia się w ubraniach, które nosi, w jej figurze lub sposobie w jaki układa włosy. Piękno kobiety musi być widoczne w oczach, ponieważ są one drzwiami do jej serca – miejsca gdzie mieszka miłość”
Audrey Hepburn
*
*
*
*
Przy akompaniamencie śmiechu i pogodnych rozmów zrobiłyśmy kilka naprawdę fajnych zdjęć. O to, Paulina poprosiła jako o pierwsze obrobione, widząc screeny z mojego ekranu.
Nie będę pytać, czy chcecie zobaczyć inne zdjęcia, bo mam nadzieję, że tak. Podobnie jak mam nadzieję, że uda mi się nie zapomnieć w zachwycie nad nadchodzącą wiosną.
Ale, jeżeli macie ochotę, żebym i dla Was lub Waszych bliskich uchwyciła kilka kadrów, napiszcie. Zapraszam.

Adres

Elbląg I Nie Tylko :D
Elblag
82-300

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Kadry z uśmiechem umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Kadry z uśmiechem:

Udostępnij

Kategoria