14/02/2019
Piękny plener, konie, trochę deszczu a na koniec prezent w postaci zjawiskowo zachodzącego słońca.
Jeśli macie w planach sesję ślubną lub sesję z "okazji bez okazji"- polecam się. Zrobimy coś pięknego!