Aparatka_za_obiektywem

Aparatka_za_obiektywem Rób w życiu to, co uszczęśliwia Ciebie A nie to, co.. uszczęśliwia innych!

Ola&Kaja
27/05/2024

Ola&Kaja

Burning umbrella in the forest...Mod. Ola Wnęk
01/11/2023

Burning umbrella in the forest...
Mod. Ola Wnęk

Miałam okazje ostatnio w sumie to miesiąc temu , wziąć udział w pięknym wydarzeniu , które było najważniejsze w życiu Ka...
29/08/2023

Miałam okazje ostatnio w sumie to miesiąc temu , wziąć udział w pięknym wydarzeniu , które było najważniejsze w życiu Kaji i Daniela .
Cieszę się że mogłam być fotografem na waszym ślubie ,
Życzę wam długiego, szczęśliwego małżeństwa.
Kaja&Daniel 💒👰🤵

Tak jak obiecałam to dodaje zdjęcia z ostatniego dnia panieńskiego Kaji, trochę późno bo było dużo pracy 😊Ale macie tu c...
30/07/2023

Tak jak obiecałam to dodaje zdjęcia z ostatniego dnia panieńskiego Kaji, trochę późno bo było dużo pracy 😊
Ale macie tu chociaż kawałek zdjęć z tego najważniejszego dnia Przyszłej Panny Młodej, a przepraszam już od wczoraj szczęśliwej żony 🎉👰

🥳🥳🥳
29/07/2023

🥳🥳🥳

Dziś w takim oto składzie 😎🤩
Szymon Kołodziej Szymon Brodziak Aparatka_za_obiektywem

Dobry wieczór wszystkim :DJak tam wasz weekend ? Bo u mnie bardzo ciekawie , wczoraj wieczór panieński które efekty poka...
23/07/2023

Dobry wieczór wszystkim :D
Jak tam wasz weekend ?
Bo u mnie bardzo ciekawie , wczoraj wieczór panieński które efekty pokaże już wkrótce :)
A dziś moja przyjaciółka ,wymyśliła sobie zdjecia w słoneczniku ale no niestety nie udało nam sie dziś , więc wyszły na spontanie :D ale spokojnie w słoneczniku również zrobimy , również mam zamiar w polu lawendowym :)
Radosna , szczęśliwa bo to jej wyjątkowy dzień jej urodziny :D
Jeszcze raz Wszystkiego Najlepszego kochana :D
Mod. Ola Wnęk

Ruszył konkurs, zapraszam kto może niech zagłosuje, będę wdzięczna 😊
04/07/2023

Ruszył konkurs, zapraszam kto może niech zagłosuje, będę wdzięczna 😊

Poznaj Patrycja Zawiślak, kandydata w plebiscycie "Wybieramy Fotograficzne Talenty Roku 2023". Dowiedź się więcej o uczestniku - zobacz jak wygląda, sprawdź co robi i kim jest. Podejmij decyzję i głosuj!

Dobry wieczór wszystkim 🙈Ostatnio miałam okazję porobić zdjęcia w wysokiej temperaturze, ale jak widać nie przeszkadzało...
25/06/2023

Dobry wieczór wszystkim 🙈
Ostatnio miałam okazję porobić zdjęcia w wysokiej temperaturze, ale jak widać nie przeszkadzało nam to zbytnio 😊
Brat zażyczył sobie zdjęć z siostrą i mimo pogody wyszły świetne.. 🥳
Tego Pana to napewno kojarzycie, a ta mała gwiazda brała pierwszy raz udział w sesji u mnie mam nadzieję że nie ostatni raz 😊
Patryk Machowski

Hej, hej wszystkim a w sumie dobry wieczór.. Niestety trochę późno dodaje post, ale no cóż dzień pełen wrażeń..Miałam ok...
01/06/2023

Hej, hej wszystkim a w sumie dobry wieczór.. Niestety trochę późno dodaje post, ale no cóż dzień pełen wrażeń..
Miałam okazje świętować razem z najlepszymi ludźmi, i z najlepsza ekipa McDonald 🍟🍔
Czy wasz dzisiejszy dzień dziecka też był taki kolorowy? Jak u nas? 🥳🎈🎉🎊
Kto odwiedził dzisiejszego Maczka? Jak wrażenia? Pełno balonów, dekoracji, uśmiechów na twarzy 🙈
Dziś było pełno tłumów.. Po przepyszne kawy, ciasta, HM dla dzieci😊
Cudowny dzień 🥳🥳

Hej, hej wszystkim 😊Wzięło mnie coś ostatnio na wspomnienia, moje ostatnie zdjęcia były we Wrocławiu.Piękne miasto, pięk...
26/05/2023

Hej, hej wszystkim 😊
Wzięło mnie coś ostatnio na wspomnienia, moje ostatnie zdjęcia były we Wrocławiu.
Piękne miasto, piękne miejsca, cudowne zdjęcia 📸
Sesja mini mamy i córki świetnie się bawiły, i pogoda również dopisała. Mama szczęśliwa, dziecko też więc sesja była udana 😍
Co sądzicie o takich zdjęciach?
Na spontanie najlepsze wychodzą 😅✌️
Pamiętajcie że dziś Nasze Mamy mają swoje święto więc nie zapominajcie o nich 😊
Życzę również wszystkim Mam Najlepszego w dniu swojego święta 🥳
Postaram się być już więcej aktywna, w tym co robię 😊 już niebawem wpadną kolejne efekty 📸🥳
Jeśli macie jakieś fajne pomysły, i chcielibyście zdjęcia to zapraszam 😊
Mod. Ada Milcin

Dawno już nie robiłam zdjęć.. 🙈Ale Ostatnio dostałam zaproszenie na Komunie Świętą do Oliwki 😊Szkoda ze pogoda nie dopis...
10/05/2023

Dawno już nie robiłam zdjęć.. 🙈
Ale Ostatnio dostałam zaproszenie na Komunie Świętą do Oliwki 😊
Szkoda ze pogoda nie dopisała tego dnia.. A pewnie by były jeszcze lepsze zdjęcia 📸
Również powstała piękna ścianka od Green Loft zapraszam serdecznie 😊🙈

Hej , hej Wszystkim mamy już zimę, mnóstwo śniegu u Was też tyle ? ❄️☃️Ale wracając zimno już a u mnie zawitają jeszcze ...
13/12/2022

Hej , hej Wszystkim mamy już zimę, mnóstwo śniegu u Was też tyle ? ❄️☃️
Ale wracając zimno już a u mnie zawitają jeszcze jesienne zdjęcia 🙈
Lekkie opóźnienie, kilka ujęć z sesji mama z córką.
Czy one nie są podobne do siebie? 🤗
Ten uśmiech, te oczy , ta zabawa na zdjęciach to coś co uwielbiam łapać aparatem , cieszę się że niektórzy nie boją się stanąć przed obiektywem , są wyluzowani , otwarci na wszystko , nie stresują się tylko pozują z radością, i chcą więcej 📸✌️

Adres

Dzierżoniów
Dzierzoniow
58-200

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Aparatka_za_obiektywem umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Aparatka_za_obiektywem:

Udostępnij

Kategoria