31/05/2026
Ojjj trochę mnie tu nie było (pracy było od groma! 😅) Ale wracam do Was!
Przez ostatnie kilka tygodni miałam przyjemność tworzyć tyle fajnych zdjęć i filmów, że sama trochę zaniedbałam swoją stronę. Powoli się odkopuję i wracam tutaj🤍
Na dobry początek wrzucam mały sneak peek z realizacji, którą miałam okazję uchwycić dla KEEP! 📸✨
Dajcie znać co myślicie!
A z kwestii organizacyjnych zostało mi jeszcze kilka wolnych terminów na czerwiec i lipiec, więc jeśli planujecie sesję lub współpracę, to śmiało piszcie. Jestem do Waszej dyspozycji! 💌