Studio Fotograficzne Szkiełko

Studio Fotograficzne Szkiełko Zapraszam serdecznie na sesję ! - Studio Fotograficzne Szkiełko

05/08/2025
Zachody słońca mają w sobie ten niepowtarzalny urok i klimat, który uwielbiam 🌅🧡 Ania Żółkiewska
15/04/2025

Zachody słońca mają w sobie ten niepowtarzalny urok i klimat, który uwielbiam 🌅🧡 Ania Żółkiewska

Wieczorna sesja, która na długo zostanie w pamięci 🌆Pierwsze zdjęcia w nowym miejscu, a efekty – świetne!Uwielbiam podej...
07/04/2025

Wieczorna sesja, która na długo zostanie w pamięci 🌆
Pierwsze zdjęcia w nowym miejscu, a efekty – świetne!
Uwielbiam podejmować wyzwania, które rzucają mi wcześniej nieznane miejsca. 😄

Miasto nigdy nie śpi, ale wieczorem nabiera innego klimatu 🌙 🌆Daniela Wójcik
01/04/2025

Miasto nigdy nie śpi, ale wieczorem nabiera innego klimatu 🌙 🌆
Daniela Wójcik

Złapaliśmy pierwszy ciepły wieczór i wraz z Sabina Strzałka wykonaliśmy piękną sesję plenerową! ❤️ 🌅💡
24/03/2025

Złapaliśmy pierwszy ciepły wieczór i wraz z Sabina Strzałka wykonaliśmy piękną sesję plenerową! ❤️ 🌅💡

Jak się umówić na sesję?Najprostszym sposobem będzie przez prywatną wiadomość na Instagramie lub Facebooku studia lub pr...
23/03/2025

Jak się umówić na sesję?

Najprostszym sposobem będzie przez prywatną wiadomość na Instagramie lub Facebooku studia lub przez Maila ( [email protected] )

Poniżej dodaję kilka pytań dzięki, którym będzie Nam łatwiej ustalić jak będzie wyglądać sesja :

1.Gdzie będziemy robić zdjęcia ?

2.Kiedy planujesz zrobić sesję ?

3.Jaka tematyka zdjęć Cię interesuje ?

4.Czy będzie to sesja okolicznościowa ? ( na przykład: urodziny, studniówka, sesja zaręczynowa )

5.Ile osób będzie fotografowanych ?

Dzięki tym pytaniom zdecydowanie lepiej zrozumiemy się i zrobimy piękne zdjęcia.

Zapraszam do umawiania się !
Do zobaczenia na sesjach !

Cześć wszystkim! 👋Mam na imię Kuba i jestem fotografem w Studiu Fotograficznym Szkiełko. 📸Fotografia to moja pasja, któr...
23/03/2025

Cześć wszystkim! 👋
Mam na imię Kuba i jestem fotografem w Studiu Fotograficznym Szkiełko. 📸

Fotografia to moja pasja, którą rozwijam od wielu lat, jest to zajęcie, którym wypełniam wolne chwilę.

Dla mnie to coś więcej niż tylko obrazy na ekranie telefonu czy komputera – fotografowanie to okazja do uchwycenia wyjątkowych chwil, ważnych uroczystości czy widoków, które towarzyszą nam w życiu.

Jeśli mogę pomóc Wam zatrzymać te momenty na długie lata, będzie to dla mnie zaszczyt.

Nie boję się żadnych wyzwań, dlatego chętnie pomogę każdej osobie, która chce uchwycić te niezapomniane momenty.

Zachęcam do umawiania sesji – do zobaczenia! 😁

Adres

Debica

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Studio Fotograficzne Szkiełko umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij

Kategoria