28/07/2025
♠️♠️♠️
Spotkajmy się !
Zapraszam serdecznie na wystawę, na której swoje miejsce znalazł mój pierwszy prototyp mebelka, zrealizowany w pracowni projektowani mebli na Akademi Sztuk Pięknych we Wrocławiu. ✨
Dnia 29.07.2025 odbędzie się uroczysty wernisaż! 🦄
Wystawa ogólnodostępna będzie od 29.07-31.08.2025
Gdzie?
Galeria Black Frame, Wyspa Słodowa we Wrocławiu!
Zapraszamy na wystawę oraz wernisaż wystawy II Pracowni Projektowania Mebla, stanowiącej prezentację prac studentów. Większość projektów zobaczyć będzie można w formie prototypów!
Wernisaż wystawy, odbędzie się 29 lipca o godz. 17:00
Miejsce
Galeria Black Frame
przy Concordia Design
Wyspa Słodowa , Wrocław
Data wystawy
29 lip — 31 sie 2025
Młodzi projektanci pokolenia Z prezentują swoje podejście do projektowania. Selekcja projektów pozwala na
przegląd różnych dróg, którymi podążają. Poczynając od obiektów wytwarzanych z odpadów produkcyjnych,
poprzez rozważania nad ograniczeniem procesów technologicznych oraz projektowanie krytyczne
do projektowania utylitarnego, dyktowanego przez funkcję.
Uczestnicy: Julia Trzuskowska, Gabriela Węglińska, Karolina Czajka, Wiktoria Juszczak, Julia Mielczarek, Daria Świąder, Klaudia Kalemba, Anna Olech, Aleksandra Stariat, Weronika Andrejkow, Dominika Dębska, Aleksandra Slavetskaya, Patrycja Łabuda, Wiktoria Toporowicz, Julia Sobańska, Ahmet Gazi Kirik
Kurator wystawy: dr Magdalena Kasprzyca
Prowadzący Pracownię: dr Magdalena Kasprzyca, mgr Przemysław Słowik