Paulina Baj-Maj Fotografia

Paulina Baj-Maj Fotografia Chce pokazać Wasze piękno światu.

W Nowym Roku życzę Wam wiele radości i miłości! 🧡
03/01/2025

W Nowym Roku życzę Wam wiele radości i miłości! 🧡

Przygotowania D&A 🕊️
01/01/2025

Przygotowania D&A 🕊️

Plener ślubny w opuszczonej cementowni. 🤍
29/12/2024

Plener ślubny w opuszczonej cementowni. 🤍

Lubię wracać do ciepłych plenerów. Lubię zapamiętywać słońce. To mi pomaga przetrwać zimę. Polecam Wam taką pamiątkę na ...
09/05/2024

Lubię wracać do ciepłych plenerów.
Lubię zapamiętywać słońce.
To mi pomaga przetrwać zimę.
Polecam Wam taką pamiątkę na chłodniejsze czasy.

Witaj Maluszku!
07/02/2024

Witaj Maluszku!

Sesja ciążowa. Pamiątka Waszego oczekiwania, ale przede wszystkim pamiątka dla Mamy. ❤️ Chwila dla niej, docenienie trud...
07/11/2023

Sesja ciążowa. Pamiątka Waszego oczekiwania, ale przede wszystkim pamiątka dla Mamy. ❤️ Chwila dla niej, docenienie trudów i poświęcenia. Drogie Mamy - jesteście niesamowite!

Z Ewą znamy się już 11 lat. Towarzyszyłyśmy sobie w szalonym czasie dorastania – pełnym włóczęgi i podróży autobusami (v...
20/06/2023

Z Ewą znamy się już 11 lat. Towarzyszyłyśmy sobie w szalonym czasie dorastania – pełnym włóczęgi i podróży autobusami (vivat bilety miesięczne!) Ale też w bardziej (nie)stabilnym – wchodzenia w dorosłość.
To wiele czasu, aby mieć dużo niezwykłych wspomnień.
Ale też zbyt mało, by mieć wystarczająco dużo.
Niechaj to trwa!

Życzę Wam samych takich dobrych Ziomeczków i takiego słońca!
Kochani, nadchodzi lato!☀️

Wydawało mi się, że na moment świat się zatrzymał. Czas przestał istnieć. Narodził się on. Człowiek. Syn. Brat. Narodzil...
29/05/2023

Wydawało mi się, że na moment świat się zatrzymał.
Czas przestał istnieć.
Narodził się on. Człowiek. Syn. Brat.
Narodzili się oni. Mama. Tata. Siostra.
Pojawił się i w jednej chwili już tyle zmienił.
Widziałam jak rodzi się miłość.

To była dla mnie podróż myśli i emocji. Muszę teraz przewietrzyć głowę plenerami. Niech dzieje się nowe!

Miałam poczucie wielkiego współodczuwania. Adrenalina nie pozwalała czuć zmęczenia. Nieopisane emocje. Ból i nadzieja. O...
25/05/2023

Miałam poczucie wielkiego współodczuwania.
Adrenalina nie pozwalała czuć zmęczenia. Nieopisane emocje.
Ból i nadzieja. Ogromne oczekiwanie. Gotowość wszystkich by pomóc. By towarzyszyć.
Uderzało mnie zaufanie P.. Zaufanie do siebie, do swojego ciała. Zaufanie, że wszystko jest tak jak powinno być.
Bycie tu i teraz. Tak pięknie i autentycznie.

Adres

Dąbrowa Górnicza
Dabrowa Gornicza
41-300

Telefon

+48505632948

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Paulina Baj-Maj Fotografia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij

Kategoria