23/04/2026
W sumie przypadek sprawił, że Dagmara i Patryk zdecydowali się, bym to właśnie ja fotografował ich ślub. I nawet wiem, jak ten przypadek ma na imię :) Ogromne podziękowania dla Marii, która przekazała Dagmarze informację o tym, że z okazji moich urodzin przygotowałem promocję - dzięki temu trafiła do mnie wymarzona Para, której fotografowanie to była czysta przyjemność ❤
To co się działo tego dnia trudno opisać w paru zdaniach, bo tak dobrej imprezy dawno nie fotografowałem. I ogromnie się cieszę, że mogłem to wszystko uwiecznić na fotografiach, bo właśnie takie wesela i takich zakochanych chcę fotografować. A na prawdę działo się wiele. Był ogrom śmiechu, były łzy wzruszenia. Była również świetna zabawa (na którą wpadł nawet sam "Sławomir"), a to wszystko za sprawą wspaniałych gości. No i oczywiście dzięki wspaniałym Dagmarze i Patryku, bez których ten dzień nie byłby taki piękny 🍀
Kiedyś od jednej znanej Pani Fotograf usłyszałem takie zdanie: "Ile od siebie dajesz, tyle też dostaniesz". Fotografując Dagmarę i Patryka wiedziałem, że oni dali z siebie 100%. Nie bali się swoich emocji, okazywania uczuć i ogromnie cieszyli się tym dniem. I Wy też tacy bądźcie, a powstaną fotografie najpiękniejsze na świecie 📸
Zdjęcia ze ślubu Dagmary i Patryka już na blogu! Link do wpisu znajdziecie w komentarzu 😉