14/05/2026
Hej! 👋
Dla jednych jestem znajomą,dla innych nową twarzą.
Więc czas się przedstawić.
Mam na imię Klaudia i fotografuję,bo kocham tworzyć wspomnienia.
Aparat towarzyszy mi od dziecka. Mając zaledwie 13 lat wiedziałam,że to moja droga. Mimo różnych życiowych przerw nie poddaję się i wierzę,że wrócę do tworzenia na stałe. 💜
Na co dzień jestem ogromną introwertyczką.
Uwielbiam spędzać czas w domowym zaciszu. Wypad po 22 gdzie jest głośno i dużo ludzi?
To nie dla mnie.
Jestem team piżama i dobry film po 22!! 😂😂
Moim uzależnieniem oprócz oczywiście tworzenia dla was wspomnień jest KAWA!!! Nie jedna kawa,ale wiadro kawy bez tego nie jestem wstanie funkcjonować ani myśleć.. Tak!Tak! Czasem zdarza mi się to robić.🤣
Podobno spojrzeniem mogłabym pozab*jać wszystkich dookoła. Wybaczcie mi,to jest po prostu niekontrolowane „bitch face”nic z tym nie mogę zrobić.😂
Jestem miła jak coś!
Gdy się stresuje gadam totalne brednie,więc nie warto tego słuchać!
Jak to mówią szewc bez butów chodzi sama nie mam praktycznie żadnych zdjęć prócz 5262 selfi na telefonie.😂😂
Czy posiadam wolną pamięć w telefonie? Nie! Czy chciałabym mieć? No w sumie tak,ale komu by się chciało robić porządki w galerii.😂
A tak na serio to jestem z tych co naprawdę nie potrafi usunąć żadnego zdjęcia! Robiłaś/ robiłeś u mnie sesje? Bądź pewna/pewny,że na pewno gdzieś ją mam!
Moim ulubionym kolorem jest fioletowy oraz pudrowy róż choć pół życia chodziłam ubrana na czarno.😂
Lubię chodzić na siłownie,więc mniej więcej co pół roku jestem gym girl!! 💪🏻
Tak to ja ta sama typiara co wiecznie na wf była chora i niedysponowana.😂
I tyle o mnie.
Dzięki,że tu jesteś! Do zobaczenia na sesji.📷